رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۸

نامزدهای انتخابات رقابتی سالم، و به دور از هرگونه تخریب داشته باشند. - نمایش محتوای خبر

 

 

آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد:


آیت الله محمدرضا ناصری در خطبه های نماز جمعه این هفته یزد گفت : نامزدها شعارهایی که می‌دهند باید در قالب برنامه باشد نه اینکه تبلیغ حزب و گروه خود کنند، باید مسیر ملت را مسیر آبادانی ، عمران، عزت و استقلال کشور قرار دهند و دنبال کنند.

آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد:

آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد  گفت: نامزدهای انتخابات باید رقابتی سالم، منطقی و به دور از هرگونه تخریب با یکدیگر داشته باشند.

آیت الله محمدرضا ناصری افزود : شعارهایی که می‌دهند باید در قالب برنامه باشد نه اینکه تبلیغ حزب و گروه خود کنند، باید مسیر ملت را مسیر آبادانی ، عمران، عزت و استقلال کشور قرار دهند و دنبال کنند.
وی با بیان اینکه تبلیغ حزب و گروه، کار درستی نیست اظهار کرد: در تبلیغات باید حرمت یکدیگر و کشور حفظ شود ،همه ما مسلمان و شیعه امیرالمومنین(ع) و پایبند به مسائل اخلاقی هستیم و نباید یکدیگر را تخریب کنیم.
ناصری تصریح کرد: نامزدها و هوادارنشان نباید با بداخلاقی و خلاف قانون، تبلیغات خود را دنبال کنند.
امام جمعه یزد گفت: شوراهای شهر و روستا ، حساس و مهم است و باید کسانی را در این زمینه انتخاب کنیم که اهل تخصص و تعهد باشند.
وی   افزود: متاسفانه برای شوراها لیست حزبی و یا گروهی تهیه می کنند که این اشتباه است اما مردم ما بیدار و آگاه هستند و به این لیست ها نوجه نمی کنند.
امام جمعه یزد  تاکید کرد : باید کسی را انتخاب کرد که دلسوز، متدین ، متعهد و با تقوی باشد و هدفش کار و خدمت برای مردم باشد نه اینکه شورا را سکوی پرتاب خودش قرار دهد..
آیت الله ناصری با گرامیداشت روز معلم و سالروز شهادت استاد مطهری گفت: معلمان باید با آموزه‌های خود علم را با اخلاق اسلامی بیاموزند و جهشی فکری و علمی در ذهن دانش‌آموز ایجاد کنند.
نماینده ولی فقیه در استان ضمن تسلیت شهادت مرزبانان   گفت : مسئولان دفاعی و نظامی باید برنامه مدیریتی بهتری داشته باشند و چون نمی‌دانیم اصل موضوع چه بوده توصیه داریم ابزار و سلاح جدیدتری در اختیار نیروها قرار دهند تا دشمن به آنها شبیخون نزند.
وی   به روز پاسدار و جانباز اشاره کرد وگفت   : پاسداران با عشق به ائمه (ع) و امام حسین(ع) در مسیر دفاع از کشور و اسلام گام برداشتند و اگر سپاه نبود خیلی از مسائل امروز جور دیگری رقم خورده بود