رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

ندتلویزیونی او هنوز می خواند رتبه برتر اجلاس پیرغلامان - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما:


مستند تلویزیونی( او هنوز می خواند) کاری از کاظم دهقانی در بخش مسابقه پانزدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی رتبه برتر را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما:

بیش از 70 اثر رادیویی و تلویزیونی به دبیرخانه این اجلاس بین المللی ارسال شد که مستند تلویزیونی (اوهنوز می خواند) کاری از کاظم دهقان اشکذری تولید معاونت خبر صداوسیمای یزد توانست رتبه برتر را کسب کند.

این مستند تلویزیونی با تصویربرداری محمدحاجی عابدی و تدوین محمدبهره ور به مدت 15 دقیقه تهیه شده و در ماه محرم از شبکه تابان و شبکه های سراسری پخش خواهد شد.

گفتنی است این مستند ، نسخه بلند مستندخبری صدای ماندگار است که پیش از این در بخش ویژه بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها رتبه اول را کسب کرده بود.

مستند تلویزیونی  و هنوز می خواند  روایت عشق و هنر مرحوم حسین سعادتمند است که با نوحه هایی زیبا و بی نظیر ، یکی از نوحه خوانان صاحب سبک در ایران محسوب می شود.

پانزدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی که با حضور پیرغلامانی از 32 کشور دنیا در استان اصفهان در حال برگزاری است پنجشنبه 23شهریور با تجلیل از پیرغلامان حسینی به کار خود پایان می دهد.