برنامه نسيم صبح ، نسيم زندگي برنامه اي است كه به جز جمعه ها هر روز صبح ساعت 06:30 به خانه هاي مردم يزد مي آيد و محيط خانواده ها را پر از شور و نشاط مي كند .

برنامه نسيم صبح ، نسيم زندگي برنامه اي است كه به جز جمعه ها هر روز صبح ساعت 06:30 به خانه هاي مردم يزد مي آيد و محيط خانواده ها را پر از شور و نشاط مي كند .

 

 

سلام صبح! سلام ای وسیع جاری، ای پهنه نور باران، ای طراوت بی کران!ای صبح، ای از تبار روشنی، ای عطر دلنشین پونه ها، پاکی هوا، سپیده لطیف، ای انتشار حرکت و تلاش در رگ های زندگی، سلام!

 

ای صبح! ای کهن ترین طراوت! ای جوانی ماندگار! قرن هاست که پیری در تو راه ندارد. قرن هاست که جوانی و نشاط ، از وجود جاری ات می تراود . قرن هاست که چین ، به پیشانی ات نیفتاده و در گذر روزگاران بسیار، قامت نورانی ات به خمیدگی نگراییده است. صبح بخشی از روز است که معمولاً از سپيده دم تا ظهر به شمار می‌رود.


ايجاد فضاي با نشاط صبحگاهي و تقويت خودباوري فردي و اجتماعي  - اطلاع رساني در زمينه هاي مختلف - انعكاس و پيگيري مشكلات مردمي و رفع مشكلات ديگران - آموزش رفتار صحيح و اصلاح رفتار مردم و رعايت حق الناس و همچنين آموزش قناعت و ساده زيستي از ويژگي‌هاي برنامه‌هاي صبحگاهي است .

برنامه نسيم صبح سعي دارد تا ضمن اطلاع رساني به موقع  ،‌ هدفمند ،‌ آرامش بخش،‌ اميدآفرين و شاد نيز باشد تا مخاطبان راديو با شنيدن اين برنامه‌ تا پايان روز از اوقات خوبي بهره‌مند شوند.

اين برنامه با ساختار كلامي پيامي و به صورت زنده با آيتمهايي چون پيام صبح - امروز در تقويم تاريخ - همراه با گزارشگر برنامه در شهر - فعال بودن سامانه پيامك برنامه - ورزش نشاط تندرستي و ... از صداي مركز يزد پخش مي شود .

Loading the player...
عوامل تولید:
عوامل برنامه :
تهيه كنندگان : آقايان اميري و اقتصادي
گويندگان : آقاي مرشدي و خانم دهقانپور
نويسندگان : آقاي طاهري
صدابرداران توليد : آقايان دهقاني زاده - فلاح و صديقي
گزارشگر : آقاي آقايي
 
تاریخ تولید: 1393/12/11