جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

نسیم همدلی - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه نسیم همدلی، برنامه مشارکتی با کمیته امداد امام خمینی(ره) است که با هدف معرفی فعالیت های این نهاد و تشویق مردم برای یاری رساندن به مستمندان تهیه می شود.این برنامه را می توانید روزهای یکشنبه رأس ساعت 20:05 به مدت 25 دقيقه از رادیو یزد بشنوید.
Loading the player...

برنامه نسیم همدلی، برنامه مشارکتی با کمیته امداد امام خمینی(ره) است که با هدف معرفی فعالیت های این نهاد و تشویق مردم برای یاری رساندن به مستمندان تهیه می شود.این برنامه را می توانید  روزهای یکشنبه رأس ساعت 20:05 به مدت 25 دقيقه از رادیو یزد بشنوید.

با توجه به توانمندی‌های رسانه در بسط فرهنگ دیگرخواهی، اکرام و انفاق و  ظرفیت‌های رسانه لزوم هم‌افزایی این دو نهاد در اقدامات فرهنگی و رسانه‌ای با هدف ایجاد فضایی امیدبخش برای نیازمندان و اقشار آسیب پذیر بدیهی است. 
 علاوه بر آن، اهمیت توجه به اقشار فقیر و نیازمند در اسلام و جایگاه آن در آرمان های انقلاب، با معرفی طرح‌ها و اقدامات متنوع و پیوسته حمایتی این نهاد برای محرومان، همکاری بیشتر رسانه و این نهاد در تحقق اهداف تعیین شده را می طلبد.

بنابراین جهت تحقق اهداف مشترک در حوزه‌های اجتماعی، تعامل بیشتر و تداوم همکاری‌های رسانه و کمیته امداد امام خمینی(ره)، ضروری به نظر می رسد.

در همین راستا رادیوی مرکز یزد در جهت ترویج فرهنگ نیکوکاری و انفاق، توانمندسازی و مهارت‌افزایی نیازمندان برنامه نسیم همدلی را تولید کرده است.گفتگو با صاحبنظران و مددجویان موفق کمیته امداد در عرصه اشتغال و کارآفرینی، صحبت های کارشناس کمیته امداد درباره مباحث انفاق، نیکوکاری و آشنایی مخاطبان با طرح های کمیته، خبرهای رسیده از سوی کمیته امداد، خواندن یک حکایت مرتبط با موضوع برنامه از بخش های مختلف این برنامه است.

در فواصل برنامه، موسیقی با کلام و بی کلام متناسب با موضوع برنامه نیز پخش می شود.

تاریخ تولید: 1394

تهيه كننده : محمد جلال اقتصادی

گوينده :  مژگان دستجردی

نويسنده : مریم جعفرنیا

گزارشگر :  محمد جلال اقتصادی

صدابردار : حسین شفیع