رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

نسيم همدلي - نمایش محتوای صدا

 

 


حضرت امام خميني (ره): فكر نمي‌كنم عبادتي بالاتر از خدمت به محرومين وجود داشته باشد. همه آرمان و آرزوي ملت و دولت و مسئولين كشور ما است كه روزي فقر و تهيدستي در جامعه ما رخت بربندد و مردم عزيز و صبور و غيرتمند كشور ما از رفاه در زندگي مادي و معنوي برخوردار باشند. کميته امداد امام خمينی (ره) در تاريخ 14 اسفند ماه 1357، هجری شمسی مطا بق با 7 ربيع الثانی سال 1399، هجری قمری با حکم تاريخی رهبر کبير انقلاب اسلامی و بنيان گذار جمهوری اسلامی ايران حضرت امام خمينی (ره) تشکيل گرديده است . هدف از تشکيل کميته امداد امام (ره) ارايه ی خدمات حمايتی، معيشتی و فرهنگی برای نيازمندان و محرومان داخل و خارج کشور به منظور تامين خود اتکايی، تقويت و رشد ايمانی با حفظ کرامت انسانی می باشد. برنامه نسيم همدلي با ساختار كلامي پيامي و با مشاركت كميته امداد امام خميني در صداي مركز يزد توليد و پخش مي شود . اين برنامه مي كوشد تا ضمن بيان خدمات كميته امداد به طرح مشكلات افراد و چگونگي رفع مشكلات ديگران و افراد تحت حمايت بپردازد و زمينه تشويق خيرين و نيكوكاران به امور خير و مشاركت هر چه بيشتر با كميته امداد و آگاهي بخشي نسبت به حضور خدا و دين در همه عرصه هاي زندگي  را فراهم سازد . اين برنامه روزهاي يكشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 17:00 به مدت 30 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود . عوامل برنامه : تهيه كننده و گزارشگر : آقاي اقتصادي گوينده : خانم زارع نويسنده : خانم هوشمند
Loading the player...
نسيم همدلي
حضرت امام خميني (ره): فكر نمي‌كنم عبادتي بالاتر از خدمت به محرومين وجود داشته باشد.همه آرمان و آرزوي ملت و دولت و مسئولين كشور ما است كه روزي فقر و تهيدستي در جامعه ما رخت بربندد و مردم عزيز و صبور و غيرتمند كشور ما از رفاه در زندگي مادي و معنوي برخوردار باشند.

کميته امداد امام خمينی (ره) در تاريخ 14 اسفند ماه 1357، هجری شمسی مطا بق با 7 ربيع الثانی سال 1399، هجری قمری با حکم تاريخی رهبر کبير انقلاب اسلامی و بنيان گذار جمهوری اسلامی ايران حضرت امام خمينی (ره) تشکيل گرديده است . هدف از تشکيل کميته امداد امام (ره) ارايه ی خدمات حمايتی، معيشتی و فرهنگی برای نيازمندان و محرومان داخل و خارج کشور به منظور تامين خود اتکايی، تقويت و رشد ايمانی با حفظ کرامت انسانی می باشد.

برنامه نسيم همدلي با ساختار كلامي پيامي و با مشاركت كميته امداد امام خميني در صداي مركز يزد توليد و پخش مي شود . اين برنامه مي كوشد تا ضمن بيان خدمات كميته امداد به طرح مشكلات افراد و چگونگي رفع مشكلات ديگران و افراد تحت حمايت بپردازد و زمينه تشويق خيرين و نيكوكاران به امور خير و مشاركت هر چه بيشتر با كميته امداد و آگاهي بخشي نسبت به حضور خدا و دين در همه عرصه هاي زندگي  را فراهم سازد . اين برنامه روزهاي يكشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 17:00 به مدت 30 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود .

عوامل برنامه :

تهيه كننده و گزارشگر : آقاي اقتصادي

گوينده : خانم زارع

نويسنده : خانم هوشمند