رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

نسيم پيروزي ويژه دهه فجر - نمایش محتوای صدا

 

 


«نسیم پیروزی» از آغازین دقایق صبح در ایام دهه فجر با پخش سرودهای انقلابی، خاطرات مردم در پیروزی انقلاب در یزد و ارتباط با مسئولان از رادیو یزد پخش می شود. این برنامه هر روز صبح ساعت 6:30 به تهیه کنندگی محمدجلال اقتصادی و حمیدرضا اميري به روی آنتن می رود. دهه فجر عيدي است كه يك تاريخ سر تا پا ظلم و طغيان را قطع كرد . ( مقام معظم رهبري ) انقلاب ۱۳۵۷ ایران در بهمن ماه سال 1357 هجری خورشیدی با مشارکت طبقات مختلف مردم، بازاریان، احزاب سیاسی مخالف حکومت پهلوی، روشنفكران ، دانشجويان و روحانیون شیعه در ايران انجام پذیرفت، و نظام پادشاهي این کشور را سرنگون، و زمینهٔ روی کار آمدن نظام جمهوري اسلامي به رهبری روحانی شيعه ، روح الله خميني را فراهم کرد. تفکرات و شخصیت‌های اسلامی، در این انقلاب ضدسلطنتی حضور برجسته‌ای داشتند و امام خمینی آن را انقلاب اسلامی خواند. این انقلاب، با نام انقلاب بهمن ۵۷ نیز شناخته می‌شود. معاونت صدای مركز يزد در ايام باشكوه دهه فجر با برنامه‌هايی متنوع همچون برنامه «نسيم پيروزی» ميهمان خانه‌های مردم دارالعباده می‌شود. «نسيم پيروزی» با ساختار كلامي پيامي و به صورت زنده از آغازين دقايق صبح در ايام دهه فجر با هدف اطلاع رساني و ياد آوري روزهاي خوب پيروزي در بهمن 57 -  پخش سرودهای انقلابی و خاطرات مردم در خصوص پيروزی انقلاب در يزد - ارتباط با مسئولان - گزارش از حال و هواي شهر و ديارمان يزد و بخش هاي شاد و جذاب ديگر  از راديو يزد پخش می‌شود. اين برنامه در اين ايام هر روز صبح  به مدت 70 دقيقه به روی آنتن می‌رود. عوامل برنامه : تهيه كنندگان : حميد رضا اميري - محمد جلال اقتصادي گويندگان : الهه دهقان پور - سعيد طالبي پور گزارشگران : حسين آقايي - محبوبه زارعيان دستياران : آقاي امتحاني - مجيد طاهري ارتباطات : خانمها مهديه سادات هاشمي - مژگان سازنده و فرشته گلستاني
نسيم پيروزي ويژه دهه فجر

«نسیم پیروزی» از آغازین دقایق صبح در ایام دهه فجر با پخش سرودهای انقلابی، خاطرات مردم در پیروزی انقلاب در یزد و ارتباط با مسئولان از رادیو یزد پخش می شود. این برنامه هر روز صبح ساعت 6:30 به تهیه کنندگی محمدجلال اقتصادی و حمیدرضا اميري به روی آنتن می رود.


دهه فجر عيدي است كه يك تاريخ سر تا پا ظلم و طغيان را قطع كرد . ( مقام معظم رهبري )

انقلاب ۱۳۵۷ ایران در بهمن ماه سال 1357 هجری خورشیدی با مشارکت طبقات مختلف مردم، بازاریان، احزاب سیاسی مخالف حکومت پهلوی، روشنفكران ، دانشجويان و روحانیون شیعه در ايران انجام پذیرفت، و نظام پادشاهي این کشور را سرنگون، و زمینهٔ روی کار آمدن نظام جمهوري اسلامي به رهبری روحانی شيعه ، روح الله خميني را فراهم کرد. تفکرات و شخصیت‌های اسلامی، در این انقلاب ضدسلطنتی حضور برجسته‌ای داشتند و امام خمینی آن را انقلاب اسلامی خواند. این انقلاب، با نام انقلاب بهمن ۵۷ نیز شناخته می‌شود.


معاونت صدای مركز يزد در ايام باشكوه دهه فجر با برنامه‌هايی متنوع همچون برنامه «نسيم پيروزی» ميهمان خانه‌های مردم دارالعباده می‌شود.


«نسيم پيروزی» با ساختار كلامي پيامي و به صورت زنده از آغازين دقايق صبح در ايام دهه فجر با هدف اطلاع رساني و ياد آوري روزهاي خوب پيروزي در بهمن 57 -  پخش سرودهای انقلابی و خاطرات مردم در خصوص پيروزی انقلاب در يزد - ارتباط با مسئولان - گزارش از حال و هواي شهر و ديارمان يزد و بخش هاي شاد و جذاب ديگر  از راديو يزد پخش می‌شود. اين برنامه در اين ايام هر روز صبح  به مدت 70 دقيقه به روی آنتن می‌رود.


عوامل برنامه :

تهيه كنندگان : حميد رضا اميري - محمد جلال اقتصادي

گويندگان : الهه دهقان پور - سعيد طالبي پور

گزارشگران : حسين آقايي - محبوبه زارعيان

دستياران : آقاي امتحاني - مجيد طاهري

ارتباطات : خانمها مهديه سادات هاشمي - مژگان سازنده و فرشته گلستاني