جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

نسیم صبح ویژه دهه فجر - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه نسیم صبح ویژه برنامه صبحگاهی رادیو یزد است که از 10 تا 22 بهمن ماه ویژه ایام دهه فجر پخش می شود. نسیم صبح که با بخش های متنوع و متناسب با ایام دهه فجر به اطلاع رسانی درباره برنامه های این ایام در استان و برقراری ارتباط با مسئولین می پردازد را می توانید از ساعت 07:05 صبح به مدت 45 دقيقه بشنوید.
Loading the player...

برنامه نسیم صبح  ویژه برنامه صبحگاهی رادیو یزد است که از 10 تا 22 بهمن ماه ویژه ایام دهه فجر پخش می شود. نسیم صبح که با بخش های متنوع و متناسب با ایام دهه فجر به اطلاع رسانی درباره برنامه های این ایام در استان و برقراری ارتباط با مسئولین می پردازد را می توانید از ساعت 07:05 صبح به مدت 45 دقيقه بشنوید.

اجرای برنامه‌های امیدبخش و ایجاد مشارکت عمومی اقشار مختلف جامعه در مراسم‌های ویژه دهه فجر از جمله ضرورت‌های برنامه‌ریزی در ستاد دهه فجر استان یزد است.

بنابراین از آن جا که اطلاع رسانی کامل و به موقع برنامه‌های این ایام بسیار حائز اهمیت است صدای مرکز یزد نیز در برنامه نسیم صبح سعی دارد هر روز برنامه های ویژه آن روز را به اطلاع شنوندگان برساند.همچنین با برقراری ارتباط با مدیران کل استان به گفتگو درباره دستاوردهای انقلاب در استان یزد می پردزاد.روزشمار انقلاب از دیگر بخش های برنامه است و در فواصل برنامه ترانه های انقلابی پخش می شود.

تاریخ تولید: 1394

تهيه كننده : حمیدرضا امیری

گوينده :  امید حسین مرشدی

نويسنده : ندا هوشمند

صدابردار : جمال فلاح