رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

نشست خبری معاون رئیس جمهوری با خبرنگاران و رسانه های مکتوب در هفته دولت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نشست خبری معاون رئیس جمهوری با خبرنگاران و رسانه های مکتوب در هفته دولت

Loading the player...

نشست خبری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با خبرنگاران و اهالی رسانه استان با حضور استانداریزد، عصر پنج شنبه چهارم شهریورماه در سالن کنفراس سازمان برنامه و بودجه استان برگزار می شود.

در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است، نیز جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، بزرگ ترین بخش تاریخ ماست که خاطرات تلخ و شیرین بسیاری در دل دارد.در این میان، شهادت دو شخصیت فداکار اسلام، رجایی و باهنر که به آتش کین منافقان سوختند، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشوده است .

در طی این هفته، مردم با عملکرد و دستاوردهای دولت در زمینه های گوناگون عمرانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آشنا می شوند. هیئت دولت با توجه به وصیت نامه سیاسی ـ الهی امام خمینی رحمه الله و رهنمودهای مقام معظم رهبری، می کوشد در زمینه های گوناگون به موفقیت های بیشتر و مهم تری دست یابد و آینده بهتری برای ملت بزرگ و پرافتخار ایران به وجود آورد.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست خبری با اهالی رسانه استان گفت: بزرگ ترین دستاورد دولت تدبیر و امید خدمت صادقانه به مردم بوده استمعاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در این نشست خبری که به صورت زنده از شبکه تابان پخش می شد، علاوه بر تشریح آخرین اقدامات دولت، پاسخگوی خبرنگاران نیز می باشد. 

تولید سیمای شبکه تابان این نشست خبری را در روز پنجشنبه از ساعت 17:10 الی 18:15 به صورت زنده به روی آنتن می برد

 

 

سال تولید: 1395

تهیه کننده : سروش تحویلداران

صدابردار : سعید نیکوکار

کارگردان : ابوالفضل دهقانیزاده 

تصویربرداران : جواد مصطفوی - علیرضا دهقان 

دستیارصدا و تصویر : محمد خدام - رضا حمید نژادنمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1