براي چهارمين سال پياپي در برنامه راديويي ورزش در يزد ورزشكار برتر استان در سال 93 از طريق آراي مردمي انتخاب و معرفي مي شود.

  نظرسنجی بزرگ رادیو یزد برای چهارمین سال متوالی در برنامه رادیویی ورزش در یزد اميد حسين مرشدي "مجری و سردبير برنامه راديويي ورزش در يزد" اعلام کرد: براي چهارمين سال پياپي در برنامه راديويي ورزش در يزد ورزشكار برتر استان در سال 93 از طريق آراي مردمي انتخاب و معرفي مي شود. ورزشکارانی که در سال 93 در المپیک یا پارالمپیک آسیانی اینچئون، المپیک ساحلی آسیا، جام جهانی، قهرمانی جهان یا آسیا صاحب گردن آویز شده و یا حداقل در جمع برترین های جهان و آسیا قرار گرفته باشند در لیست نهایی برترین های ورزش سال 93 قرار گرفته اند.

مخاطباني كه علاقمند به شركت در نظرسنجي راديويي ورزش در يزد هستند فقط از ساعت 8:50 الي 10 صبح روزهاي 17 ،19 و 21 اسفند فرصت دارند تنها عدد مربوط به گزينه ي ورزشكار مورد نظر را به شماره پيامکی 30000351 ارسال كنند. 

اسامی که به ترتیب حروف الفبا ذکرشده است:

1.احسان ابویی (هندبال)

2. حمید بیک خورمیزی (دوچرخه سواری)

3. زهرا توانگر مروستی (بسکتبال با ویلچر)

4. محمد فتوحی (شمشیر بازی)

5. امیر کاظم پور (تیراندازی با کمان)

6. محمد علی مختاری (فوتبال ساحلی)

7. نوید ملک ثابت (اسکواش)

لازم به ذکر است مجله پرمخاطب رادیویی ورزش در یزد در روز های یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته به صورت زنده صبح ها از ساعت 8:50 دقیقه الی 9:10 دقیقه تقدیم دوستداران ورزش می شود. این برنامه به قید قرعه به ده نفر از شرکت کنندگان این نظرسنجی، جوایز ارزنده ای اهدا خواهد کرد.