جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

نمایش بستنی با طعم مرگ - نمایش محتوای صدا

 

 


اگر به نمایش رادیویی علاقمند هستید می توانید چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 22:35 شنونده نمایش هفته به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد باشید .
Loading the player...

اگر به نمایش رادیویی علاقمند هستید می توانید چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 22:35 شنونده نمایش هفته به مدت 25 دقیقه  از رادیو یزد باشید .

نازنین مظفری با شخصی به نام  بهروز ثابتیان که صراف است نامزد هستند. بهروز به شکل مشکوکی به قتل می رسد و پای کارآگاه به داستان باز می شود .کارآگاه و دستیارش طی تحقیقاتی متوجه می شوند که بهروز به پدر نازنین مبلغ زیادی پول قرض داده و در مقابل تعدادی سفته و چک با مبالغ بالا نیز از او گرفته است .

در ادامه ، کارآگاه با پسرخاله نازنین مواجه می شود و نحوه رفتار وی باعث می شود که به او مشکوک شود . در بازجویی، نازنین اعتراف می کند که به بهروز علاقه ای نداشته و نامزدیش با وی از روی اجبار بوده است زیرا پدرش مبلغ زیادی به او بدهکار بوده و  بهروز    پدرش را تهدید کرده است که چک و سفته ها را به اجرا می گذارد و آبروی وی را در بازار می برد.در نهایت پسر خاله نازنین اعتراف می کند که با همدستی نازنین بهروز ثابتیان را به قتل رسانده است .

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده : نسرین وافی

کارگردان : مهدی سرخی زاده

نویسنده : مهدی سرخی زاده

صدابردار : جمال فلاح

افکتور : حامد امتحانی

بازیگران : مهدی سرخی زاده - مهدیه شریفی - محمدرضا شجریان - حامد امتحانی – محمدرضا امیرخانی