جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

نمایش عقاب - نمایش محتوای صدا

 

 


اگر به نمایش رادیویی علاقمند هستید می توانید چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 22:35 شنونده نمایش هفته به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد باشید .
Loading the player...

اگر به نمایش رادیویی علاقمند هستید می توانید چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 22:35 شنونده نمایش هفته به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد باشید .

خلاصه نمایش :

از یک جوهرفروشی، زمردی به سرقت رفته و کارآگاه صابری به دنبال پیدا کردن سارق است .  وی طی تحقیقات اولیه متوجه می شود دوربین های جواهرفروشی اصلا خاموش نشده و قاعدتاً باید همه اتفاقات ضبط شده باشد . کارآگاه صابری متوجه می شود که یک پرنده وارد جواهرفروشی شده است اما در فیلم های ضبط شده ورود این پرنده مشخص نیست . در ادامه ، کارآگاه صابری در فیلم های ضبط شده یک ماه اخیر جواهرفروشی، متوجه می شود یک زن وارد آن جا شده و همه دوربین ها را چک می کند . کارآگاه صابری طی بازجویی از مستخدم جواهرفروشی، متوجه می شود که زن سراغ سرویس بهداشتی را گرفته و همچنین پرسیده است که جواهرفروشی اینترنت دارد یا خیر . کارآگاه صابری پی می برد که زن از طریق اینترنت گوشی همراه خود، سرویس امنیتی جواهرفروشی را قطع کرده و سپس عقاب کوچکی که یک پرنده شکاری و تربیت شده است را وارد جواهرفروشی کرده و زمرد را از این طریق به سرقت برده است . در نهایت زن که ظاهراً برای سرقت بعدی به جواهرفروشی بازگشته است، توسط کارآگاه صابری دستگیر می شود .

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده : نسرین وافی

کارگردان : مهدی سرخی زاده

نویسنده : مهدی سرخی زاده

صدابردار : جمال فلاح

افکتور : حامد امتحانی

بازیگران : محمدرضا شجریان ، ایرج مفیدی ، محمد جباری ، مرتضی نسیم سبحان ، ناهید فرجی