رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

هاج و واج - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

هاج و واج

Loading the player...

در مجموعه انيميشني هاج و واج كه براي مخاطب كودك و نوجوان طراحي شده است معمولا دو شخصيت « هاج » و « واج » با خلق موقعيتهاي طنز مانند ، لحظاتي شاد و مفرح را براي مخاطب فراهم مي آورند.

 

 

 

 

 

 

شيرينكاريهاي اين دو شخصيت كه آميخته با حماقت آنهاست خنده را بر لبان مخاطب تلويزيوني جاري مي كند . در اين برنامه يكي از دو شخصيت مذكور براي خوردن ميوه به بالاي درخت مي رود اما در هنگام پايين آمدن با ترس و دلهره شديد مواجه مي شود دوستش براي كمك او و با استفاده از يك نردبان به بالاي درخت مي رود و او را پايين مي فرستد اما خودش به وضعيت او دچار مي شود ، شخصيت ديگر كه در پايين درخت ايستاده است براي كمك به دوستش از لدر استفاده مي كند اما خودش هم همراه بيل لدر بالا رفته تا به دوستش كمك كند و بعد متوجه مي شوند كه حالا كسي نيست تا بيل لدر را را به پايين هدايت كند و بدينطريق هردوي آنها در بالا بلنداي درخت بر روي بيل لدر باقي مي مانند .


عوامل اين برنامه عبارتند از:

 

انيماتور: ولي ا... خاكي

نويسنده و كارگردان : علي اصغر آتشين بار

قلمگيري : فهيمه زنديان

رنگ و اجراي زمينه : عذرا امرالهي

اسكن : حميده طايفي

تدوين و امور رايانه : محمد رضا انباري


گالري تصاوير :

 نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1