رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

هشتک جوانی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

هشتک جوانی

تهیه کننده :  منصور حکیم آبادیان 

کارگردان : سید محمد حسینی

دستیار تهیه : مسعود حکام زاده

صدابردار:نوید رنجبر

تصویربردار:محمد رضا زارع 

بازیگران  :‌ مهدی پارساییان ، حسامه فرقانی ،‌امیر دهقانی ، بنت الهدی قنادیان ،‌صدیقه حاجی حسینی

برنامه " هشتک جوانی  "  عنوان برنامه ای است تلویزیونی که در معاونت سیمای شبکه تابان تهیه و از شبکه تابان  پخش می شود .

"‌ برنامه هشتک جوانی در 13 قسمت ترکیبی نمایشی با موضوعات مرتبط با جوانان و بخش های نمایش و گزارش های مرتبط با محوریت نمایش از شبکه تابان پخش می شود .

هشتک جوانی برنامه ایست ویژه جوانان با هدف ارائه دانش و اطلاعات به مخاطب جوان . نوبهار جوانی زیباترین فصل عمر انسان ها است که گل های رشد و بالندگی انسان در آن فصل می شکفد. بزرگ مردانی که قله های کمال را درهم نوردیدند، بیشترین استفاده را از روزگار جوانی خود کرده اند و گام های بلند زندگی خویش را در آن دوران برداشته اند.

قرآن، پیامبر(ص) و امامان معصوم (ع) دوران جواني را يكي از نعمت هاي پر ارج الهي و از سرمايه هاي بزرگ سعادت در زندگي بشر شناخته اند.

از منظر قرآن مجموع فراز و نشيب دوران زندگي بشر در سه مرحله خلاصه مي شود: كودكي، جواني و پيري. ارزش دوران جواني از ديدگاه قرآن بدين گونه مطرح شده كه جواني منزل قوت و نيرومندي زندگي دنياست و از دو طرف محفوف به ضعف و ناتواني است ، از طرفي ضعف ايام كودكي و از طرف ديگر ناتواني دوران پيري.

علاوه بر پي بردن به ارزش دوران جواني، استفاده و بهره برداري از اين فرصت نيز مورد توجه اولياي اسلام است. امام علي(ع) مي فرمايند: از جوانيت قبل از رسيدن پيري بهره برداري كن همچنين از سلامت و توانمندي ات قبل از ناتواني و ضعف. این برنامه یکشنبه ها در ساعت 20 به مدت 30 دقیقه به سمع و نظر مخاطبان رسانه استانی می رسد .

سال تولید: 1395


نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1