جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹
نمایش محتوای تولیدات ویژه

هشدار تصادف با موتورسیکلت

هشدار تصادف با موتورسیکلت


Loading the player...

تعداد موتورسیکلت‌ها در سال‌های اخیر افزایش بسیار زیادی داشته است و با توجه به سهولت استفاده از آن شاهد حضور انبوه موتورسیکلت در همه معابر و خیابان‌ها هستیم و در بسیاری از تصادفات درون‌شهری نیز می‌توانیم رد پای موتورسیکلت‌ها را ببینیم و عدم رعایت نکات ایمنی باعث افزایش خطرات و تلفات این گونه تصادف‌ها می‌شود. علل بسیار زیادی برای استفاده مردم از موتورسیکلت‌ها برای سفرهای درون‌شهری وجود دارد که هزینه کم برای خرید، سهولت در جابجایی افراد، توان عبور از انواع موانع و عدم توقف در ترافیک و . . . را می‌توان به عنوان دلایلی برای استفاده زیاد مردم از این وسیله نقلیه نام برد. عدم نظارت کافی و سخت بودن کنترل موتورسیکلت‌ها نیز سبب شده است تا بسیاری از موتورسواران خود را ملزم به رعایت قوانین رانندگی و استفاده از کلاه ایمنی و دیگر ملزومات سوار شدن بر این وسیله نقلیه ندانند.


کمتر روزی هست که در سطح شهر بچرخیم و به تصادفی که یک پای آن موتورسیکلت است برنخوریم و در برخی از این تصادفات نیز شدت حادثه به حدی است که از دیدن صحنه متاثر می‌شویم و شاید نتوانیم به مصدومان و مجروحان این تصادف نگاه کنیم.

حوادثی که علت اصلی آن عدم رعایت قانون توسط برخی موتورسواران است و علت افزایش تلفات نیز عدم استفاده از کلاه ایمنی برای راننده و راکب موتورسیکلت است. در این تولید کوتاه نگاهی مستند به فاجعه بی احتیاطی راکبین  و تصادف با موتورسیکلت  خواهیم داشت.

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.