رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

هفت كوچه - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه هفت کوچه از برنامه های قدیمی رادیو یزد است که با محوریت معرفی محلات تاریخی شهر یزد و آشنايي با سبك معماري سنتي يزد به سراغ اهالی و ساکنان اصیل و سالمند محلات تاریخی یزد می رود و با گفت و گویی با آنان آداب و رسوم هر محله را معرفی می کند. اين برنامه با ساختار كلامي روزهاي چهارشنبه هر هفته از ساعت 12:45 و به مدت 25 دقيقه با موضوع فرهنگي و تاريخي از صداي مركز يزد پخش مي شود . در اين برنامه گزارشگر وارد محله قديمي مي شود و از ساكنان و اهالي محل در خصوص آن محله مي پرسد و موضوعاتي چون  قناعت و ساده زيستي مردمان محلات قديم را به اطلاع شنوندگان مي رساند . اين برنامه با توجه به قدمتش آرشيو و مرجع مناسبي از تاريخ و فرهنگ محلات قديم شهر يزد به حساب  مي آيد . عوامل برنامه : تهيه كننده و نويسنده : فاطمه دانايي گزارشگر : خانم دهقاني زاده
Loading the player...
هفت كوچه

برنامه هفت کوچه از برنامه های قدیمی رادیو یزد است که با محوریت معرفی محلات تاریخی شهر یزد و آشنايي با سبك معماري سنتي يزد به سراغ اهالی و ساکنان اصیل و سالمند محلات تاریخی یزد می رود و با گفت و گویی با آنان آداب و رسوم هر محله را معرفی می کند.

اين برنامه با ساختار كلامي روزهاي چهارشنبه هر هفته از ساعت 12:45 و به مدت 25 دقيقه با موضوع فرهنگي و تاريخي از صداي مركز يزد پخش مي شود . در اين برنامه گزارشگر وارد محله قديمي مي شود و از ساكنان و اهالي محل در خصوص آن محله مي پرسد و موضوعاتي چون  قناعت و ساده زيستي مردمان محلات قديم را به اطلاع شنوندگان مي رساند . اين برنامه با توجه به قدمتش آرشيو و مرجع مناسبي از تاريخ و فرهنگ محلات قديم شهر يزد به حساب  مي آيد .

عوامل برنامه :

تهيه كننده و نويسنده : فاطمه دانايي

گزارشگر : خانم دهقاني زاده