جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

هفشمبه - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه هفشمبه، برنامه ویژه عصرهای جمعه رادیو یزد است که در قالب تفریحی اجتماعی به موضوعات مختلف جامعه از دیدگاه طنز می پردازد . این برنامه را می توانید روزهای جمعه رأس ساعت 17:30 به مدت 120 دقیقه بشنوید.
Loading the player...

برنامه هفشمبه، برنامه ویژه عصرهای جمعه رادیو یزد است که در قالب تفریحی اجتماعی به موضوعات مختلف جامعه از دیدگاه طنز می پردازد . این برنامه را می توانید روزهای جمعه رأس ساعت 17:30 به مدت 120 دقیقه بشنوید.

رادیو یزد برای ایجاد اوقاتی مفرح و شاد و برای پر کردن اوقات فراغت مخاطبان خود، برنامه هفشمبه را در قالب طنز اجتماعی با رعایت آداب و رسوم پسندیده بومی استان یزد یه صورت زنده پخش می کند.

هفشمبه را می توانید با بخش های زیر دنبال کنید :

نمایش طنز که قطعات نمایشی برگرفته از برنامه جمعه ایرانی است و با توجه به سیاست های شبکه استانی یزد ادیت و پخش می شود. گزارش طنز که در چند باکس 3 الی 4 دقیقه ای سوال طنز یا جمله نغزی را از مردم سوال می کند. هدف از این گزارش علاوه بر ایجاد فضای پرنشاط ، محک زدن هوش، قدرت بیان و اطلاعات عمومی گزارش دهنده است .

در آیتم مسابقه تلفنی، سوالی توسط گوینده مطرح می شود شنوندگان باید جواب دهند . هدف از این طراحی این بخش، ایجاد فضایی پرهیجان و پرشور و همچنین بالا بردن مشارکت مخاطبان در برنامه است .

در فواصل مختلف برنامه نیز موسیقی های بی کلام و باکلام متناسب با فضای برنامه پخش می شود.

تاریخ تولید: 1394

تهيه كننده : نسرین وافی - مریم تقی زاده

گويندگان :  محمد میروکیلی - علی دهقان پور – حسین درستکار

نويسندگان : نسرین وافی – ندا هوشمند

گزارشگر :  مهدی سرخی زاده

صدابرداران : محمد حکیمی – اسماعیل ابراهیمی – علیرضا احمدی – احمد صدیقی