رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

همت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

همت

Loading the player...

همت و تلاش انسانها دردنياي مادي قادر است آثار فاخر و غير قابل تصوري را خلق كند ، شكوه و عظمت كارها و آثار بزرگ معمولا ناخودآگاه تصور «غير ممكن بودن » را در ذهن انسان ايجاد مي كند; زيرا وقتيكه يك اثر هنري تمام مي شود ،ما به يكپارچگي آن مي نگريم ، اما اگر در جزئيات شكل گيري يك اثر بزرگ غور كنيم عمده ناممكنها بدست توانمند بشر ممكن مي شود و تصور غلط فوق از ذهن رخت بر مي بندد .


سيماي شبكه تابان انيميشن همت را در اين خصوص تهيه و توليد مي نمايد .


در اين برنامه انيميشني كوتاه براي اينكه چگونگي شكل گيري بناي يك مسجد را به تصويربكشد،ابتدا از طراحي تك تك عناصر تشكيل دهنده در دوره هاي مختلف زماني شروع مي كند و سپس وارد مراحل توليد و رنگ آميزي و ... مي شود و در نهايت مراحل ساخت و شكل گيري بناي اصلي به تصوير كشيده مي شود .


 

بدين طريق تفهيم مي شود يك اثر بزرگ كه چشم ها را خيره مي كند ، حاصل تلاش ، همفكري و پيشرفت انسانها در كنار يكديگر و بهره گيري از تجربياتي است كه سالها و قرنها قبل حاصل شده است و همه اينها در كنار يكديگر نا ممكنها را ممكن مي سازد .


عوامل تهيه اين انيميشن عبارتند از :

تهيه كننده و كارگردان : ولي ا... خاكي

تدوينگر : ابوالفضل دهقاني زاده

اسكن : صفر علي مجيدي زاد

 
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1