رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

همدلي - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


اختلاف بين دو آبادي به نامهاي ده بالا و ده پايين داستان اصلي نمايش همدلي را تشكيل مي دهد . يك روز معلم جديد وارد مدرسه آبادي مي شود و كم كم مي فهمد به خاطر اختلاف بين دو ابادي كسي به مدرسه رسيدگي نمي كند و هر كدام از اهالي ده بالا و پايين بهانه مي آورند كه چون بچه هاي فلان ده در آنجا درس مي خوانند پس آنها هم كاري براي رفاه مدرسه انجام نمي دهند . آقا معلم در صدد حل اين اختلاف بر مي آيد بنابراين به منزل كد خدا واقع در ده پايين مي رود و جوياي منشا اختلاف مي شود ، كدخدا هم بعد از كمي تامل شروع به تعريف مي كند و مي گويد تا چند سال پيش مردم آبادي به خوبي و خوشي در كنار هم زندگي مي كردند تا اينكه يك روز ..... عوامل برنامه : تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده نويسنده : مهدي سرخي زاده هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محمد رضا شجريان - مهدي سرخي زاده - مرتضي نسيم سبحان - مهديه شريفي - زهرا دهقاني زاده صدابردار : جمال فلاح برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
همدلي - نمايش هفته

اختلاف بين دو آبادي به نامهاي ده بالا و ده پايين داستان اصلي نمايش همدلي را تشكيل مي دهد . يك روز معلم جديد وارد مدرسه آبادي مي شود و كم كم مي فهمد به خاطر اختلاف بين دو ابادي كسي به مدرسه رسيدگي نمي كند و هر كدام از اهالي ده بالا و پايين بهانه مي آورند كه چون بچه هاي فلان ده در آنجا درس مي خوانند پس آنها هم كاري براي رفاه مدرسه انجام نمي دهند .


آقا معلم در صدد حل اين اختلاف بر مي آيد بنابراين به منزل كد خدا واقع در ده پايين مي رود و جوياي منشا اختلاف مي شود ، كدخدا هم بعد از كمي تامل شروع به تعريف مي كند و مي گويد تا چند سال پيش مردم آبادي به خوبي و خوشي در كنار هم زندگي مي كردند تا اينكه يك روز .....

عوامل برنامه :

تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده

نويسنده : مهدي سرخي زاده

هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محمد رضا شجريان - مهدي سرخي زاده - مرتضي نسيم سبحان - مهديه شريفي - زهرا دهقاني زاده

صدابردار : جمال فلاح

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .