رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۸

همه برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

آیت الله ناصری امام جمعه یزد:


هم اکنون بر منتخبان مردم شوراهای اسلامی شهر و روستاها و ریاست جمهوری است بیش از گذشته به فکر مردم و بخصوص برای تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال کار کنند.

آیت الله ناصری امام جمعه یزد:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت   باید منتخبان ملت در شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری با جدیت به فکر مردم و جامعه اسلامی باشند و برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

آیت الله محمد رضا ناصری افزود: مردم ولایتمدار با حضور پرشور در انتخابات به نظام و انقلاب اسلامی لبیک گفتند.
وی  گفت : توصیه های موکد مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت انتخابات موجب شد تا در این عرصه شاهد حضور گسترده اقشار مختلف مردم ولایی و انقلابی در جای جای ایران اسلامی باشیم.
امام جمعه یزد تاکید  کرد: هم اکنون بر منتخبان مردم شوراهای اسلامی شهر و روستاها و ریاست جمهوری است بیش از گذشته به فکر مردم و بخصوص برای تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال کار کنند.
آیت الله ناصری گفت: بر منتخبان مردم است که به دغدغه های مردم و جوانان و توصیه های مکرر مقام معظم رهبری رسیدگی کنند که رسالتی مهم محسوب می شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: فرهنگ والای دینی و انقلابی ما جوابگوی تمام نیازهای مردم در جامعه اسلامی است و بر مسئولان است با تکیه بر آن و ظرفیت های داخلی به ملت انقلابی خدمت خالصانه داشته باشند.
امام جمعه یزد به حلول ماه مبارک رمضان و نقش آن در سازندگی انسان ها اشاره کرد و خواستار بهره گیری هرچه بهتر از آن توسط مردم و جوانان شد و راه سعادت را در گرو تقوای الهی ذکر کرد.
ناصری به سفر اخیر ترامپ به عربستان و برخی کشورهای منطقه اشاره و گفت: آمریکایی ها همواره به دنبال رسیدن به اهداف خود و ابجاد اختلاف بین امت اسلام هستند بنابراین باید همه هوشیار باشند