رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

همه می آییم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

همه می آییم

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه «همه می آییم »را ویژه انتخابات مجلس و خبرگان رهبری تهیه و تولید می نماید . گزارش های مردمی  در سطح شهر درباره حضور در انتخابات و دیدگاههای مردم در این خصوص ، سرود و... از آیتم های این برنامه 5 دقیقه ای می باشد .
انتخابات یکی از عرصه های مهم نبرد با استکبار و دشمنان داخلی و منطقه ای و جهانی اسلام و ایران است. برای آفرینش حماسه سیاسی و انتخاب فرد اصلح، مردم و مسئولان لازم است تا چند نکته را در نظر بگیرند؛ اول اینکه نباید فراموش کرد اصل شرکت مردم در انتخابات از جهات مختلف ضروری است و کمترین اهمیت آن هم استفاده مردم از حقی است که برای انتخاب حاکمان در جمهوری اسلامی دارند. اگر به دلایلی مردم در انتخابات شرکت نکنند، با دست خود موجبات ضایع شدن حق خودشان را فراهم کرده‌اند و آن قسمت از حقی که حکومت به گردن مردم دارد، مورد خدشه واقع می‌شود. عدم شرکت مردم در انتخابات این بهانه را به بیگانگان می‌دهد تا جمهوریت و اسلامیت نظام را زیر سوال ببرند؛ کسانی مایل نیستند مردم از این حقشان استفاده کنند. دومین دلیل اینکه این انتخابات، ارتباط مستقیم با زندگی مردم دارد و به هر صورت، افراد نمی‌توانند بگویند اگر من در این انتخابات شرکت نکنم، انتخابات صورت نمی‌پذیرد یا فردی انتصاب نمی‌شود.

عدم شرکت مردم، مانع از برگزاری انتخابات نخواهد شد اما آرای مردم موجب انتخاب بهترین فرد می‌شود. بنابراین دومین ضرورت شرکت مردم در انتخابات به دلیل تاثیری است که یک رای می‌تواند در انتخاب فرد اصلح داشته باشد. سومین ضرورت شرکت مردم در انتخابات، مشروعیت و مقبولیتی است که حضور آنها به نظام می‌دهد. درجه شرکت و عدم شرکت مردم در انتخابات در مسائل برون‌مرزی حائز اهمیت است.
تولید سیمای مرکز یزد برنامه همه می آییم  را هرروز به مدت 5 دقیقه به تعداد 10 برنامه در فواصل برنامه ها به روی آنتن می برد .
 

سال تولید: 1394

تهیه کننده : عباس برزگر

تصویر بردار : محمد رضا کشفی

تدوینگر : سیدمهدی ثباتیان

صدابردار : سعید نیکوکار – علیرضا رنجبر

دستیار صدا و تصویر : محمد پور سلطان