حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷

همه وظیفه داریم در مقابل ظلم بایستیم - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه موقت یزد:


حجت الاسلام آیت اللهی ضمن محکوم کردن کشتار مردم مظلوم میانمار گفت: امروز همه وظیفه داریم در مقابل این ظلم بزرگ بایستیم تا شاهد این فجایع نباشیم.

امام جمعه موقت یزد:

امام جمعه موقت یزد با اشاره به صحنه های غم بار و فجیع کشتار مردم مسلمان و بی دفاع میانمار بر ضرورت اتحاد ملت های آزاده و بویژه مسلمانان جهان در برابر این جنایت هولناک تاکید کرد و خواستار بکارگیری تمامی ظرفیت های کشور برای رفع این جنایت و فاجعه انسانی شد.

حجت الاسلام آیت اللهی تفکر انقلابی و عمل انقلابی را لازمه انتخاب مسئول استان دارالعباده دانست و گفت: اگر بنا باشد برای استان دارالعباده مسئول انتخاب کنند باید ضمن توجه به این دو ویژگی مهم به نظر همه مردم علما خانواده های معظم شهدا توجه کنند بطوری که فردی مومن و معتقد به نظام و انقلاب و اسلام و قرآن و تابع احکام نورانی قرآن انتخاب شود فردی که خادم مردم باشد نه خدمتگذار اطرافیان و حزب و جناح و گروه خاص و این حرف همه مردم است.

وی با گرامیداشت 24ذی الحجه روز مباهله پیامبر اسلام صلوات الله علیه و نزول آیه تطهیر از این روز بعنوان یکی از افتخارات اسلام و مسلمانان یاد کرد و گفت: روز مباهله مهر تایید خداوند بر ارزش های اسلامی و فضائل اهل بیت علیهم السلام و جایگاه راستین آنان است.