جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

ورزش در یزد - نمایش محتوای صدا

 

 


تربیت دیگر نماینده یزد در این رقابت ها،در سیرجان به مصاف گلگهر رفت و هر چند با گل دقیقه 20علی حداد تا دقیقه 42 پیش بود ولی از این دقیقه با در یافت گل اول و در ادامه در دقیقه 55 با اخراج دروازه بانش محمد آلایم ،و در یافت گل دوم در دقیقه 60کار برای تربیت دشوارشد و تربیت برای جبران از پس سیرجانی ها بر نیامد تا در هفته دوم تیم مغلوب میدان لقب بگیرد و در نهایت 2بر 1 با شکست تلخ بدرقه شود. لازم به ذکر است دو نماینده استان در هفته اول رقابت ها در مقابل حریفان خود، به ترتیب فولاد یزد مقابل ابومسلم مشهد و و تربیت یزد مقابل تیم نفت مسجد سلیمان با نتیجه مشابه 2بر1 پیروز شده بودند. .  

تربیت دیگر نماینده یزد در این رقابت ها،در سیرجان به مصاف گلگهر رفت و هر چند با گل دقیقه 20علی حداد تا دقیقه 42 پیش بود ولی از این دقیقه با در یافت گل اول و در ادامه در دقیقه 55 با اخراج دروازه بانش محمد آلایم ،و در یافت گل دوم در دقیقه 60کار برای تربیت دشوارشد و تربیت برای جبران از پس سیرجانی ها بر نیامد تا در هفته دوم تیم مغلوب میدان لقب بگیرد و در نهایت 2بر 1 با شکست تلخ بدرقه شود.
لازم به ذکر است دو نماینده استان در هفته اول رقابت ها در مقابل حریفان خود، به ترتیب فولاد یزد مقابل ابومسلم مشهد و و تربیت یزد مقابل تیم نفت مسجد سلیمان با نتیجه مشابه 2بر1 پیروز شده بودند.
.