رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

ورزش در يزد - نمایش محتوای صدا

 

 


امروزه با توجه به پیشرفت علوم و فناوری، هر گونه تغییر جدید می تواند آثار متفاوتی را در کلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی و اقتصادی انسان به وجود آورد.اما از این میان عواملی که در سلامت انسان تاثیرگذار است، از نقش ویژه ای برخوردار می باشد. با توجه به این که فعالیت فیزیکی مناسب می تواند تاثیر مهمی در پیش گیری از بروز بیماری ها، عوارض آن ها و در نهایت مرگ و میر ناشی از آن ها داشته باشد، بررسی متون و مقالات علمی در مورد ارتباط بیماری ها و فعالیت فیزیکی گویای این مطلب است که ورزش پیاده روی دارای تاثیرات مفیدی در زمینه پیش گیری از بیماری های مزمن و غیرواگیر است.در دنیای امروز پیاده روی بهترین فعالیت و طبیعی ترین ورزش برای کسب آمادگی جسمانی و روانی است. پیاده روی ورزش لذت بخش و کم خطری است که در دسترس همگان است و همه جا و همه وقت امکان اجرای آن وجود دارد. صداو سیما به عنوان رسانه ملی نقش مؤثری علاوه بر ایجاد رقابت سالم ، در فرهنگ سازی نیز دارد که یکی از راههای تشویق جامعه ورزشکاران برای کسب عناوین برتر از طریق اين برنامه مي باشد . برنامه ورزش در یزد روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته ۸:۵۰ صبحها از رادیو یزد پخش می شود. تازه هاي ورزش - دايره المعارف ورزش در يزد - برگزاري نظرسنجي و مسابقه - مطبوعات محلي و ... از آيتم هاي اين برنامه است . عوامل برنامه ورزش در يزد : تهيه كننده : خانم موسوي نويسنده و گوينده : آقاي مرشدي
Loading the player...
ورزش در يزد

امروزه با توجه به پیشرفت علوم و فناوری، هر گونه تغییر جدید می تواند آثار متفاوتی را در کلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی و اقتصادی انسان به وجود آورد.اما از این میان عواملی که در سلامت انسان تاثیرگذار است، از نقش ویژه ای برخوردار می باشد.

با توجه به این که فعالیت فیزیکی مناسب می تواند تاثیر مهمی در پیش گیری از بروز بیماری ها، عوارض آن ها و در نهایت مرگ و میر ناشی از آن ها داشته باشد، بررسی متون و مقالات علمی در مورد ارتباط بیماری ها و فعالیت فیزیکی گویای این مطلب است که ورزش پیاده روی دارای تاثیرات مفیدی در زمینه پیش گیری از بیماری های مزمن و غیرواگیر است.در دنیای امروز پیاده روی بهترین فعالیت و طبیعی ترین ورزش برای کسب آمادگی جسمانی و روانی است. پیاده روی ورزش لذت بخش و کم خطری است که در دسترس همگان است و همه جا و همه وقت امکان اجرای آن وجود دارد.

صداو سیما به عنوان رسانه ملی نقش مؤثری علاوه بر ایجاد رقابت سالم ، در فرهنگ سازی نیز دارد که یکی از راههای تشویق جامعه ورزشکاران برای کسب عناوین برتر از طریق اين برنامه مي باشد .

برنامه ورزش در یزد روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته ۸:۵۰ صبحها از رادیو یزد پخش می شود. تازه هاي ورزش - دايره المعارف ورزش در يزد - برگزاري نظرسنجي و مسابقه - مطبوعات محلي و ... از آيتم هاي اين برنامه است .

عوامل برنامه ورزش در يزد :

تهيه كننده : خانم موسوي

نويسنده و گوينده : آقاي مرشدي