رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

ورزش در يزد - نمایش محتوای صدا

 

 


  برنامه ورزش در یزد روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته ۸:۵۰ صبحها از رادیو یزد پخش می شود.   امروزه با توجه به پیشرفت علوم و فناوری، هر گونه تغییر جدید می تواند آثار متفاوتی را در کلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی و اقتصادی انسان به وجود آورد . اما از این میان عواملی که در سلامت انسان تاثیرگذار است، از نقش ویژه ای برخوردار می باشد .   با توجه به این که فعالیت فیزیکی مناسب می تواند تاثیر مهمی در پیش گیری از بروز بیماری ها ، عوارض آن ها و در نهایت مرگ و میر ناشی از آن ها داشته باشد ، بررسی متون و مقالات علمی در مورد ارتباط بیماری ها و فعالیت فیزیکی گویای این مطلب است که ورزش پیاده روی دارای تاثیرات مفیدی در زمینه پیش گیری از بیماری های مزمن و غیرواگیر است . در دنیای امروز پیاده روی بهترین فعالیت و طبیعی ترین ورزش برای کسب آمادگی جسمانی و روانی است. پیاده روی ورزش لذت بخش و کم خطری است که در دسترس همگان است و همه جا و همه وقت امکان اجرای آن وجود دارد. صداو سیما به عنوان رسانه ملی نقش مؤثری علاوه بر ایجاد رقابت سالم ، در فرهنگ سازی نیز دارد که یکی از راههای تشویق جامعه ورزشکاران برای کسب عناوین برتر از طریق برنامه ورزش در يزد مي باشد . تازه هاي ورزش - دايره المعارف ورزش در يزد - برگزاري نظرسنجي و مسابقه - مطبوعات محلي و ... از آيتم هاي اين برنامه است . عوامل برنامه ورزش در يزد : تهيه كننده : خانم موسوي نويسنده و گوينده : آقاي مرشدي    
ورزش در يزد


 

برنامه ورزش در یزد روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته ۸:۵۰ صبحها از رادیو یزد پخش می شود.


 

امروزه با توجه به پیشرفت علوم و فناوری، هر گونه تغییر جدید می تواند آثار متفاوتی را در کلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی و اقتصادی انسان به وجود آورد . اما از این میان عواملی که در سلامت انسان تاثیرگذار است، از نقش ویژه ای برخوردار می باشد .

 

با توجه به این که فعالیت فیزیکی مناسب می تواند تاثیر مهمی در پیش گیری از بروز بیماری ها ، عوارض آن ها و در نهایت مرگ و میر ناشی از آن ها داشته باشد ، بررسی متون و مقالات علمی در مورد ارتباط بیماری ها و فعالیت فیزیکی گویای این مطلب است که ورزش پیاده روی دارای تاثیرات مفیدی در زمینه پیش گیری از بیماری های مزمن و غیرواگیر است . در دنیای امروز پیاده روی بهترین فعالیت و طبیعی ترین ورزش برای کسب آمادگی جسمانی و روانی است. پیاده روی ورزش لذت بخش و کم خطری است که در دسترس همگان است و همه جا و همه وقت امکان اجرای آن وجود دارد.


صداو سیما به عنوان رسانه ملی نقش مؤثری علاوه بر ایجاد رقابت سالم ، در فرهنگ سازی نیز دارد که یکی از راههای تشویق جامعه ورزشکاران برای کسب عناوین برتر از طریق برنامه ورزش در يزد مي باشد .

تازه هاي ورزش - دايره المعارف ورزش در يزد - برگزاري نظرسنجي و مسابقه - مطبوعات محلي و ... از آيتم هاي اين برنامه است .


عوامل برنامه ورزش در يزد :

تهيه كننده : خانم موسوي

نويسنده و گوينده : آقاي مرشدي