رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

ورزش وجوانان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ورزش وجوانان

Loading the player...

ورزش در ايجاد روحيه نشاط و شادابي و اميد بخشي نقش بسزايي دارد و همچنين نقش آن در سلامت و تندرستي جامعه و جلوگيري از گرايش جوانان به سرگرمي ها و تفريحات ناسالم بر كسي پوشيده نيست .  از وظايف اصلي رسانه ترويج و تبليغ ورزش قهرماني و ارزش عمومي و بررسي پيشرفت ها و موانع آن است.

ورزش تابان برنامه ورزشی شبکه تابان است  که به  بررسی  ورزش استان با حضور کارشناسان خبره  همراه با قهرمانان رشته های ورزشی  وپخش رویدادهای ورزشی هفته می پردازد.سيماي شبكه تابان در برنامه زنده ورزش تابان با نگاهي انتقاد گونه به مشكلات و كمبود هاي ورزش استان و شهرستانها مي پردازد و رويداد هاي ورزش را در اين مناطق منعكس ميكند .

دوربین آزاد از دیگر آیتمهای برنامه می باشد که به  همراه  تصاویر ،  مشکلات  ورزشی شهرستانها را از نگاه دوربین باموضوع نگاه دوربین همراه شما  و پی گیری از ما به تصویر کشیده وبه پیگیری و  حل مشکلات ورزشی استان می پردازد.

 


عوامل اين برنامه عبارتند از:

تهیه کننده : عبدالنبی تحویلداران

کارگردان : مهدی کارگر شورکی   
دستیار تهیه : سروش تحویلداران  
مجری :ماشالله تفکری  
تدوينگر :زهراشیرزاده  
گزارشگر:عباس قانع

گالری تصاویر:


 

 

 

 

 

 
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1