رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

وصيت نور (ويژه دهه فجر ) - نمایش محتوای صدا

 

 


و وصیت من به همه آن است كه با یاد خدای متعال به سوی خودشناسی و خودكفایی و استقلال، با همة ابعادش به پیش، و بی تردید دست خدا با شما است، اگر شما در خدمت او باشید و برای ترقی و تعالی كشور اسلامی به روح تعاون ادامه دهید. و اینجانب با آنچه در ملت عزیز از بیداری و هوشیاری و تعهد و فداكاری و روح مقاومت و صلابت در راه حق می‌بینم و امید آن دارم كه به فضل خداوند متعال این معانی انسانی به اعقاب ملت منتقل شود و نسلاً بعد نسل بر آن افزوده گردد. با دلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد و ضمیری امیدوار به فضل خدا از خدمت خواهران و برادران مرخص، و به سوی جایگاه ابدی سفر می‌كنم. و به دعای خیر شما احتیاج مبرم دارم. و از خدای رحمان و رحیم می‌خواهم كه عذرم را در كوتاهی خدمت و قصور و تقصیر بپذیرد. و از ملت امیدوارم كه عذرم را در كوتاهیها و قصور و تقصیرها بپذیرند. و با قدرت و تصمیم اراده به پیش روند و بدانند كه با رفتن یك خدمتگزار در سدّ آهنین ملت خللی حاصل نخواهد شد كه خدمتگزاران بالا و والاتر در خدمتند، و الله نگهدار این ملت و مظلومان جهان است. وصيت نور برنامه اي با ساختار كلامي پيامي ويژه دهه فجر است و مروري بر وصيتنامه سياسي الهي امام خميني رضوان الله تعالي عليه دارد . اين برنامه به مدت 15 دقيقه به صورت ضبطي و با مخاطب عام از صداي مركز يزد پخش مي شود .  برنامه وصيت نور به منظور آگاهي نسل جوان و آشنايي آنان با انديشه هاي امام خميني ، همچنين انعكاس انديشه هاي امام راحل در مورد مسائل سياسي كشور در صداي مركز يزد توليد شده است و در اين برنامه با حضور كارشناس محترم برنامه به موضوعات مختلف مطرح شده از طرف امام خميني ره پرداخته مي شود . عوامل برنامه : تهيه كننده و نويسنده : مجيد طاهري گوينده : محمد عليزاده كارشناس برنامه : دكتر غفوري
Loading the player...
وصيت نور (ويژه دهه فجر )

و وصیت من به همه آن است كه با یاد خدای متعال به سوی خودشناسی و خودكفایی و استقلال، با همة ابعادش به پیش، و بی تردید دست خدا با شما است، اگر شما در خدمت او باشید و برای ترقی و تعالی كشور اسلامی به روح تعاون ادامه دهید.


و اینجانب با آنچه در ملت عزیز از بیداری و هوشیاری و تعهد و فداكاری و روح مقاومت و صلابت در راه حق می‌بینم و امید آن دارم كه به فضل خداوند متعال این معانی انسانی به اعقاب ملت منتقل شود و نسلاً بعد نسل بر آن افزوده گردد.

با دلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد و ضمیری امیدوار به فضل خدا از خدمت خواهران و برادران مرخص، و به سوی جایگاه ابدی سفر می‌كنم. و به دعای خیر شما احتیاج مبرم دارم. و از خدای رحمان و رحیم می‌خواهم كه عذرم را در كوتاهی خدمت و قصور و تقصیر بپذیرد.

و از ملت امیدوارم كه عذرم را در كوتاهیها و قصور و تقصیرها بپذیرند. و با قدرت و تصمیم اراده به پیش روند و بدانند كه با رفتن یك خدمتگزار در سدّ آهنین ملت خللی حاصل نخواهد شد كه خدمتگزاران بالا و والاتر در خدمتند، و الله نگهدار این ملت و مظلومان جهان است.

وصيت نور برنامه اي با ساختار كلامي پيامي ويژه دهه فجر است و مروري بر وصيتنامه سياسي الهي امام خميني رضوان الله تعالي عليه دارد .
اين برنامه به مدت 15 دقيقه به صورت ضبطي و با مخاطب عام از صداي مركز يزد پخش مي شود .  برنامه وصيت نور به منظور آگاهي نسل جوان و آشنايي آنان با انديشه هاي امام خميني ، همچنين انعكاس انديشه هاي امام راحل در مورد مسائل سياسي كشور در صداي مركز يزد توليد شده است و در اين برنامه با حضور كارشناس محترم برنامه به موضوعات مختلف مطرح شده از طرف امام خميني ره پرداخته مي شود .
عوامل برنامه :

تهيه كننده و نويسنده : مجيد طاهري

گوينده : محمد عليزاده

كارشناس برنامه : دكتر غفوري