حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

ولایت فقیه محور مهم انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه موقت تهران:


حجت الاسلام و المسلمین صدیقی گفت:ولایت بعنوان یک حقیقت، اساس و زیر بنای انقلاب اسلامی است و امروز همه وظیفه داریم در مسیر ولایت و در جهت حمایت از جایگاه ولایت فقیه گام برداریم .

امام جمعه موقت تهران:

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی بر محوری بودن ولایت فقیه در انقلاب اسلامی و بعنوان یک حقیقت اساسی و زیر بنایی تاکید کرد.امام جمعه موقت تهران در مراسم دیدار روحانیون با امام جمعه یزد گفت:ولایت بعنوان یک حقیقت، اساس و زیر بنای انقلاب اسلامی است و امروز همه وظیفه داریم در مسیر ولایت و در جهت حمایت از جایگاه ولایت فقیه گام برداریم .

وی انقلاب اسلامی ایران را مقابله تمام اسلام در برابر کفر دانست و افزود: امروز وظیفه روحانیت تلاش برای یاری انقلاب بعنوان نعمت و رحمتی بزرگ برای کشور است ، بر همین اساس باید همواره  با تیزبینی و بصیرت از ارزشهای و دستاوردهای انقلاب پاسداری کنیم .

امام جمعه موقت تهران از امام خمینی (ره) بعنوان انسانی الهی و مصداق بارز اهل یقین یاد کرد و گفت: انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام نیز انقلابی الهی بود که توانست ابهت پوشالی استکبار جهانی و ابرقدرتها را درهم بشکند، چراکه انقلاب اسلامی  برای تمامی ملتهای آزاده جهان الگویی تمام عیار است .

آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد هم در این مراسم با گرامیداشت ایام سالگرد پیروزی انقلاب و سالروز ورود حضرت امام به میهن از این روز بعنوان روز حیات دوباره اسلام و ارزشهای اسلامی یاد کردو گفت: انقلاب اسلامی نقطه امید مستضعفان و مظلومان جهان و بعثتی بزرگ بود که نه تنها تحولی بزرگ در جهان اسلام بلکه درهمه جهان بوجود آورد .

وی با بیان گوشه هایی از وقایع و خاطرات اتقلاب از ایمان ،شجاعت ، صلابت ،عدالت و اعتماد و توکل به خدا بعنوان ویژگیهای مهم حضرت مهم یاد کرد وگفت حضرت امام ره انسانی الهی بود که با اخلاص در عمل در مسیر تحقق انقلاب تلاش می کرد .

ایه ا... وافی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری هم در این مراسم با تبریک ایام سالگرد پیروزی انقلاب به بیان گوشه هایی از وقایع انقلاب و نقش مهم امام راحل و مجاهدتهای ایشان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی پرداخت و افزود: حضرت امام (ره) با تکیه بر اخلاق و معنویت و ایمان و تقوی مسیر تحقق و تعالی انقلاب اسلامی را طی نمودند و امروز ما وظیفه داریم با تکیه بر آموزه های دینی و اخلاقی امام خمینی و توجه به ارزشهای نظام اسلامی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در برابر هجمه دشمنان بایستیم و از دستاوردهای والای انقلاب و امام حفاظت کنیم .