رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

ويژه برنامه اداره حمل و نقل و پايانه هاي استان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ويژه برنامه اداره حمل و نقل و پايانه هاي استان

Loading the player...

استان یزد در بخش حمل ونقل جاده ای علیرغم گستردگی مناسب شبكه ریلی به لحاظ قرارگیری در كنار محورهای ترانزیتی و كریدور شمال جنوب و شرق و غرب از موقعیت خاصی برخوردار میباشد.وجود بیش از 18هزار نفر راننده شاغل در بخش حمل و نقل جاده ای استان و سرمایه گذاری تعداد 14هزار دستگاه كامیون توسط بخش خصوص در این زمینه و تردد روزانه175 هزار و 426 دستگاه خودرو در محورهای مواصلاتی استان از جمله شاخصهای مثبت حمل ونقلی استان بشمار میرود.

عملكرد حمل و نقل جاده ای استان در بخش كالا در چهار ماهه اول امسال بیش از شش میلیون تن كالا از مبدا استان به سایر نقاط كشور حمل گردیده كه درمقایسه با مدت مشابه سال قبل هفت درصد رشد داشته است .در حال حاضرتعداد 161 شركت در بخش حمل ونقل كالا در سطح استان مشغول فعالیت می باشند و استان یزد رتبه 7 حمل ونقل كالا در سطح كشور را دارا می باشد .

عملكرد حمل ونقل جاده ای استان در بخش مسافر درچهار ماهه اول سالجاری بیش از530 هزار و 822 نفرمسافر از مبدا استان به سایر نقاط كشور جابجا گردیده است .

در حال حاضر تعداد42 شركت وموسسه ودفتر نمایندگی با تعداد 745دستگاه ناوگان اعم از اتوبوس ، مینی بوس و سواری كرایه در بخش حمل و نقل مسافری استان مشغول به فعالیت می باشند .

توليد سيماي مركز يزد ويژه برنامه اي را در خصوص گزارش فعاليتها و وظايف اداره حمل و نقل و پايانه هاي استان تهيه و توليد نموده است كه در اين برنامه مديركل اين اداره در خصوص حمل و نقل جاده اي استان در بخش حمل و نقل كالا و مسافرو ديگر مسائل مربوطه براي مخاطبان اطلاع رساني مي كند.

اين ويژه برنامه با موضوع اجتماعي و هدف اطلاعاتي آموزشي براي مخاطب عام بصورت مصاحبه با مشاركت اداره حمل و نقل و پايانه هاي استان تهيه و توليد مي شود . مدت پخش اين برنامه 17:43 دقيقه مي باشد .

گالري تصاوير :


 

 

 
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1