رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

ويژه برنامه روزقدس - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ويژه برنامه روزقدس

Loading the player...

ويژه برنامه روزقدس برنامه اي است كه سيماي شبكه تابان در راستاي انعكاس راهپيمايي باشكوه روز قدس تهيه و توليد مي نمايد .

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است . روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است .
مساله امروز جنايات رژيم صهيونيستي در غزه ‌براي ‌همه ‌ملت‌هاي ‌جهان دردناک و مصداق بارز نسل کشي، جرايم عليه بشريت و جرايم جنگي است. صهيونيست غاصب بايد بداند حکومت اسلامي و به ويژه مردم شريف و انقلابي ايران همواره از حقوق به ‌حق ملت فلسطين حمايت کرده و غده سرطاني اسرائيل غاصب را محکوم مي‌کند.

امسال اهميت گراميداشت روز قدس بيشتر از هميشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامي بايد قدرتمندانه‌تر از سال‌هاي قبل به ياري مردم مقاوم فلسطين بشتابند . ما امروز نداي مظلوميت مردم غزه را که هنوز در نوار غزه با دست‌هاي خالي و ايمانشان براي داشتن سرزميني از آن خود مقاومت مي‌کنند، فرياد مي‌زنيم. روز قدس در ‌کشور ما يک‌ مساله‌ اساسي‌ و يک‌ فريضه الهي ‌است‌.

 

گالري تصاوير :نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1