جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

ویژه برنامه عید فطر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه عید فطر

تهیه کننده : اسماعیل ثقفی - عباس گلرسان

کارگردان : محسن عباسی

دستیار تهیه : سروش تحویلداران

صدابردار : مرضیه حسن زاده

تصویربرداران : فرهاد چراغی – مریم صادقی – محمدرضا زارع

دستیاران صدا و تصویر : حسین زارع – حامد زیبا کلام

مجری : عباس گلرسان

کارشناس مذهبی : احمد آبایی

تدوینگر : محمد رضا انباری 

سیمای شبکه تابان در شب عیدفطر با ویژه برنامه ماه مهربانی لحظات شادی را برای بینندگان شبکه تابان به ارمغان می آورد.

در کشورهای اسلامی، عید فطر از مهمترین اعیاد و جشن های بسیار مهم مسلمانان محسوب می‌شود و روزی است که روزه داران پاداش یک ماه عبادت و کوشش خود را دریافت می کنند و عیدی می گیرند. پاداش روزه داران بخشش گناهان و خشنودی حضرت رحمان است. عید فطر، روزی است که همه مسلمانان جهان در کنار یکدیگر به نماز می ایستند و به عبادت خداوند متعال می پردازند و کام خویش را با حلاوت ذکر او شیرین می کنند. عیدفطر، نمادی از وحدت مسلمانان است ؛ وحدتی که سبب ذلت و ناامیدی شیطان و نیز خواری استکبار و دشمنان اسلام می شود. آنها با دیدن صف های به هم پیوسته مسلمانان در نماز عید فطر، می فهمند که دیگر جایی برای آنان نخواهد بود و نمی توانند اهداف شوم خود را در جوامع اسلامی پیاده کنند.

سیمای شبکه تابان در شب عیدفطر ویژه برنامه ماه مهربانی با حضور بامداد فلاحتی خواننده سبک سنتی ایران و کمدین همیشه خندان مهدی صفوی زاده لحظات شادی را برای بینندگان تدارک می بیند. این برنامه از ساعت 21:15 تا 22:15 بصورت زنده به روی آنتن می رود. برنامه تلویزیونی ماه مهربانی ویژه شب عیدفطربا اجراء عباس گلرسان با آیتم های متنوع و دعوت از خیرین استان در مجموعه راه و ماه بصورت زنده پخش می شود.

شبکه تابان در روزعیدسعید فطر نمازپرشکوه عیدسعید فطر که با حضور مردم متدین ودارالعباده یزد در مسجد ملااسماعیل اقامه می شود را به صورت زنده به روی آنتن می برد. همچنین ویژه برنامه "عیدانه" در روز دوم عیدسعیدفطر از ساعت 9:30 به مدت75دقیقه  تولید وپخش می شود.

سال تولید: 1396


نمایش نظرسنجی

اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا و پخش برنامه های آگاهی سازی مخاطب را از برنامه های صداوسیمای مرکز یزد چگونه ارزیابی می کنید؟
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
0% 0 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیارضعیف

کل آرا: 0