رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

ویژه برنامه های نیمه خرداد از صداوسیمای مرکز یزد برروی آنتن میرود - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید و پخش ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز یزد به مناسبت بیست و نهمین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پنجاه وپنجمین سالگرد قیام خونین پانزدهم خرداد


ویژه برنامه های نیمه خرداد از صداوسیمای مرکز یزد برروی آنتن میرود

تولید و پخش ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز یزد به مناسبت بیست و نهمین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پنجاه وپنجمین سالگرد قیام خونین پانزدهم خرداد

ویژه برنامه های نیمه خرداد از صداوسیمای مرکز یزد برروی آنتن میرود
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد: صدا و سیما تلاش خواهند کرد با تولید و پخش برنامه های ویژه رحلت امام خمینی رحمت الله علیه و قیام خونین15خرداد ، این مناسبتهای پرشکوه را جلوه گر شوند.
رادیو یزد با پخش برنامه زنده" خزان خورشید " بمناسبت رحلت امام خمینی رحمت الله علیه به تهیه کنندگی مهدی سرخی زاده و گویندگی امید حسین مرشدی با بخش هایی مانند معرفی کتاب، شعر خوانی ، گزارش و بحث کارشناسی آقای غلامحسین دشتی که با بررسی ابعاد شخصیتی آن بزرگ مرد تاریخ از ساعت 9:30 تا 12:00 برروی آنتن رادیو یزد میرود.
همچنین رادیو یزد با پخش ویژه برنامه" قیام ماندگار" بمناسبت قیام خونین پانزدهم خرداد به تهیه کنندگی آرزو تقدیسی و با اجرای الهه دهقانپور با بخش هایی مانند: معرفی کتاب ، ارتباط با مرکز اراک ، گزارش از حرم مطهر امام خمینی رحمت الله علیه، گزارش و بحث کارشناسی حجه الاسلام سید ناصر محمدی ساعت 9:30 تا 12:00 به معرفی این قیام ماندگار تاریخ میپردازد.
سیمای تابان به مناسبت بیست و نهمین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پنجاه وپنجمین سالگرد قیام خونین پانزدهم خرداد ویژه برنامه در سایه سار خورشید را چهاردهم و پانزدهم خرداد از ساعت21 به روی آنتن می برد.
اين برنامه كه با هدف بررسي آثار و نتايج اين قيام و نقش حضرت امام خميني رحمت الله در پيروزي نهايي انقلاب اسلامي پخش مي شود، به تببين ابعاد حكومتي امام خميني (ره) خواهد پرداخت.
مروری بر زندگی امام خمینی رحمت الله ،پخش سخنان امام خمینی رحمت الله ، سبک و روش زندگی و سیره و منش بزرگ مرد تاریخ به عنوان الگوی مسلمانان از جمله مسائلی است که در این ویژه برنامه با حضور کارشناس مذهبی حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابویی به آن پرداخته می شود. 
همچنین در روز 15خرداد ریشه ها ، دستاورها و بازتاب قیام ۱۵ خرداد از شبکه استانی تابان با حضور کارشناس مذهبی حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابویی بطور زنده پخش خواهد شد .
در این ویژه برنامه ضمن بررسی ابعاد مختلف قیام و نقش آن در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به تأثیرگذاری قیام خونین 15 خرداد در بیداری اسلامی خواهند پرداخت.
تهیه کننده : روح اله صالحی 
مجری : سید عباس امام