جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

و اما امشب ( ویژه فصل تابستان ) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

و اما امشب ( ویژه فصل تابستان )

تهیه کننده : محمد رضا طایفی

کارگردان : محسن عباسی 

دستیار تهیه : سروش تحویلداران 

تصویربردار: سید جواد مصطفوی - علی ثابت - محمد دهقانی

صدابردار: سید جواد حسینی پور

مجری : محسن فلاح

بازیگر : محمدکریمی - محمد احمدی

منشی صحنه : حسین عقیلی

کامپیوتر : سبحان دهقان منشادی

تولید سیمای شبکه تابان برنامه زنده شبانه  « و اما امشب » ویژه فصل تابستان را با رویکردی جدید در راستای حمایت از کالای ایرانی ، تبیین و ترویج فرهنک ، هویت و سبک زندگی اسلامی ایرانی و صرفه جویی در مصرف آب تهیه و تولید می نماید . این برنامه در قالب ترکیبی با رویکرد اجتماعی فرهنگی قصد دارد برای مخاطبان خود برنامه سازی نماید . از اهداف تولید این برنامه ارتقای آگاهی ها و تعمیق بینش عمومی در امور فرهنگی و اجتماعی جامعه، معرفی شخصیت ها و مفاخر فرهنگی و هنری استان ، توجه دادن به آثار فرهنگی، هنری و اجتماعی مفید و سالم می باشد.

آیتمهای مختلف این برنامه شامل :حبیب خدا، کارشناسی کسب و کار ، گزارش تصویری از کارآفرینان برتر ، عکس و مکث ، دعوت از کارافرین به برنامه و گفتگو در خصوص چگونگی دستیابی به موفقیت و مراحل انجام کار ،  ، طنز اژدر ، حضور خوانندگان ، میهمانان ویژه ، ساخت ایران  ، ارتباط با مردم از طریق شبکه های مجازی ، خبرهای روز یزد و عکسهای ارسالی می باشد . همچنین در این برنامه سعی می شود مسائل، مشکلات و درخواستهای مردم بررسی و پاسخ داده شود .

و اما امشب شنبه تا چهارشنبه  راس ساعت 21:30 مدت ۶۰ دقیقه بصورت زنده به روی آنتن می رود .

سال تولید: 1397


نمایش نظرسنجی

اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا و پخش برنامه های آگاهی سازی مخاطب را از برنامه های صداوسیمای مرکز یزد چگونه ارزیابی می کنید؟
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
0% 0 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیارضعیف

کل آرا: 0