رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

يادواره سرداران و شهدا ي روستاي محمد آباد - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

يادواره سرداران و شهدا ي روستاي محمد آباد

Loading the player...


صدا و سيماي مركز يزد در جهت ايفاي نقش بي بديل خود در پاسداشت مقام شامخ شهدا بر آن شد تا يادواره شهداي روستاي كوچك محمد آباد يزد را به تصوير بكشد.

زمانيكه نام زيباي شهيد و شهادت را مي شنويم ناخودآگاه صحنه هاي هشت سال دفاع مقدس و پيروزي انقلاب اسلامي ايران و مبارزه با ظلم و ستم از همه مهمتر جانفشاني عشاق دركربلا در ذهنمان مجسم مي شود و همه اين صحنه ها و ساير ميدان ها در طول تاريخ صحنه نماياندن عصاره مردي و مردانگي مردان مرد و صحنه محك ايمان و عقيده بوده است . در تمامي اين ميدان ها سره از ناسره جدا مي شد و ايمان خالص محك مي خورد .شهداي عزيز ما مردان پيروز اين ميدانها بودند . زيرا در برابر دنيا و مافيها و كليه تعلقاتش مسيرمنتهي به عزت، شرف ، استقلال و سربلندي با آورده خون خود خريدند . اينك بر ماست تا حداقل در جهت پاسداشت همه ارزشها و انتقال آنها به نسلهاي بعدي ياد اين عزيزان را گرامي بداريم ،شايد در روز محشر از شفاعت آنها بي بهره نشويم .

گالري تصاوير :نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1