رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

يادگار ماندگار - نمایش محتوای صدا

 

 


  برنامه يادگار ماندگار با همكاري و مشاركت اداره اوقاف و امور خيريه پخش مي شود و به موضوع وقف به ويژه وقف در استان يزد مي پردازد . اين برنامه با ساختار كلامي پيامي روز سه شنبه هر هفته از ساعت 11:30 به مدت 25 از راديو يزد پخش مي شود .   وقف یعنی نگه داشتن اصلِ ملک یا مال و صرف منافع آن در اموری که واقف معین کرده است. وقف از بهترین مصادیق صدقه و خیرات و مبرّات است که منافع مستمر دارد. صدقه دادن عمل انسان را ارزش پایدار می بخشد و بعد از وفات، حساب خیرات واقف را کماکان مفتوح می گذارد.   با مراجعه به سیره پیامبر اکرم (ص) و ائمه طاهرین(ع) نیز ملاحظه می شود که وقف سیره مشترک آن بزرگواران بوده است تا جایی که جابربن عبداللّه انصاری گفته است: «هیچ توانگری از صحابه نبود، مگر این که چیزی وقف کرد.» وقف چشمه جاري خير و ثواب است .   آيتم هاي اين برنامه مسابقه - بحث كارشناسي با حضور مسئولين اداره اوقاف استان و .... مي باشد .   عوامل برنامه : تهيه كننده : آقاي اميري گوينده : خانم زارع نويسنده : خانم هوشمند    
يادگار ماندگار

 

برنامه يادگار ماندگار با همكاري و مشاركت اداره اوقاف و امور خيريه پخش مي شود و به موضوع وقف به ويژه وقف در استان يزد مي پردازد . اين برنامه با ساختار كلامي پيامي روز سه شنبه هر هفته از ساعت 11:30 به مدت 25 از راديو يزد پخش مي شود .


 

وقف یعنی نگه داشتن اصلِ ملک یا مال و صرف منافع آن در اموری که واقف معین کرده است. وقف از بهترین مصادیق صدقه و خیرات و مبرّات است که منافع مستمر دارد. صدقه دادن عمل انسان را ارزش پایدار می بخشد و بعد از وفات، حساب خیرات واقف را کماکان مفتوح می گذارد.

 

با مراجعه به سیره پیامبر اکرم (ص) و ائمه طاهرین(ع) نیز ملاحظه می شود که وقف سیره مشترک آن بزرگواران بوده است تا جایی که جابربن عبداللّه انصاری گفته است: «هیچ توانگری از صحابه نبود، مگر این که چیزی وقف کرد.» وقف چشمه جاري خير و ثواب است .

 

آيتم هاي اين برنامه مسابقه - بحث كارشناسي با حضور مسئولين اداره اوقاف استان و .... مي باشد .

 

عوامل برنامه :

تهيه كننده : آقاي اميري

گوينده : خانم زارع

نويسنده : خانم هوشمند