رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

ياد ياران - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه ياد ياران با ساختار كلامي پيامي - موضوع دفاع مقدس و مخاطب عام روزهای دوشنبه و  پنجشنبه هر هفته ساعت 15:30 به مدت 30 دقیقه از صدای مرکز یزد پخش می شود.   ارزش‌هاي دفاع مقدس بخشي از ارزش هاي اجتماعي در جامعه اسلامي محسوب مي‌شوند كه در مقطع زماني خاصي به عنوان ارزش مطرح شده و حال با گذشت زمان ، اهميت حفظ آنها مسئله‌اي اجتماعي است ، ‌مسئله‌اي كه لازم است تا با برخورد مناسب از سوي برنامه‌ريزان فرهنگي و شركت فعالانه در جريان « اشاعه فرهنگي » همراه شود. پرداختن به عملياتهاي انجام شده در مدت زمان دفاع مقدس و روحيه ايثار و شهادت رزمندگان در آن زمان و پرداختن به پيروزيهاي كسب شده - آگاهي دادن نسبت به موقعيت استراتژيك ايران و تحليل و بررسي مسائل انقلاب از موضوعات برنامه ياد ياران است . اين برنامه با بيان خاطرات هشت سال دفاع مقدس به اين امر مهم اختصاص داده شده است . معاونت صدای مرکز یزد با تهیه و تولید برنامه رادیویی یاد یاران اقدام به بازگویی خاطرات و رشادتهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس - حفظ ارزشهاي دفاع مقدس و فرهنگ ايثار و شهادت نموده است. این برنامه قصد دارد با بیان این خاطرات و مطالب ناگفته جنگ، این حماسه سازیها و رشادتها را به نسل کنونی انتقال دهد و گنجینه اي برای آیندگان باشد . ضمنا در این برنامه به معرفی عملیاتها و عوامل پیروزی رزمندگان نیز پرداخته می شود . عوامل برنامه یاد یاران : تهیه کننده : آقاي طلايي گوینده : ظهیرالدین فاریابی نویسنده: فاطمه دانايي گزارشگر : حسين آقايي
ياد ياران


برنامه ياد ياران با ساختار كلامي پيامي - موضوع دفاع مقدس و مخاطب عام روزهای دوشنبه و  پنجشنبه هر هفته ساعت 15:30 به مدت 30 دقیقه از صدای مرکز یزد پخش می شود.


 

ارزش‌هاي دفاع مقدس بخشي از ارزش هاي اجتماعي در جامعه اسلامي محسوب مي‌شوند كه در مقطع زماني خاصي به عنوان ارزش مطرح شده و حال با گذشت زمان ، اهميت حفظ آنها مسئله‌اي اجتماعي است ، ‌مسئله‌اي كه لازم است تا با برخورد مناسب از سوي برنامه‌ريزان فرهنگي و شركت فعالانه در جريان « اشاعه فرهنگي » همراه شود. پرداختن به عملياتهاي انجام شده در مدت زمان دفاع مقدس و روحيه ايثار و شهادت رزمندگان در آن زمان و پرداختن به پيروزيهاي كسب شده - آگاهي دادن نسبت به موقعيت استراتژيك ايران و تحليل و بررسي مسائل انقلاب از موضوعات برنامه ياد ياران است . اين برنامه با بيان خاطرات هشت سال دفاع مقدس به اين امر مهم اختصاص داده شده است .


معاونت صدای مرکز یزد با تهیه و تولید برنامه رادیویی یاد یاران اقدام به بازگویی خاطرات و رشادتهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس - حفظ ارزشهاي دفاع مقدس و فرهنگ ايثار و شهادت نموده است. این برنامه قصد دارد با بیان این خاطرات و مطالب ناگفته جنگ، این حماسه سازیها و رشادتها را به نسل کنونی انتقال دهد و گنجینه اي برای آیندگان باشد . ضمنا در این برنامه به معرفی عملیاتها و عوامل پیروزی رزمندگان نیز پرداخته می شود .


عوامل برنامه یاد یاران :

تهیه کننده : آقاي طلايي

گوینده : ظهیرالدین فاریابی

نویسنده: فاطمه دانايي

گزارشگر : حسين آقايي