رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

ياران ابابيل - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ياران ابابيل

Loading the player...

شیطان، خواب بهشت را دیده بود؛ خواب سرزمین عشق های ازلی را، خواب دیده بود ایران را، تخت پادشاهی اش خواهد کرد، اما نمی دانست کویر طبس، چون بهشت شداد، تمام نقشه های شومش را خواهد بلعید و ایران، کابوسی شد که خواب هر شب کاخ سفید را بیاشوبد. شن ریزه های طبس، ابابیلی شدند تا پنج گوشه پنتاگون را مثل اضلاع مثلث های ستاره داوود، درهم بریزند.

انقلاب، خاری شد در چشم دشمنان ایران و اسلام. آیه رستگاری ایران و ایرانیان شد. آن چنان که از پس سال ها غبار، خورشید نامش از پس ابرها بیرون آمد. می خواهند بت پرستی را در جلوه ای دیگر حاکم کنند. فرعونیان، تالارهای کافریشان را اریکه حکمرانی بر جهان می دانند. گمان می کنند کاخ سفید، خانه کدخداست؛ اما خدا را فراموش کرده اند. هر صبح که آفتاب از پشت کوه ها سرک می کشد و تشت رسوایی های جدیدشان، از بام دنیا می افتد.

در خصوص حادثه طبس هر سال كارواني از علاقمندان طي يك همايش كوير نوردي به محل اين حادثه مي روند كه سيماي شبكه تابان برنامه ياران ابابيل را در اين خصوص تهيه وتوليد نموده است .

اين برنامه با ساختار تركيبي ، موضوع ارزشهاي دفاع مقدس  و هدف اطلاعاتي آموزشي - تفريحي سرگرمي به مدت 25 دقيقه مي باشد .

عوامل اين برنامه عبارتند از:

تهيه كننده : مهدي شاكر

كارگردان : ابوالقاسم ابوترابي

دستيار كارگردان و برنامه ريز : محمد جواد شفيع حسيني

تدوين و صداگذاري : مجيد دهقان بهابادي

تصويربردار : محمد رضا زارع

صدابردار : رضا حميد نژاد

 

گالري تصاوير:


 

 

 
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1