رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

يزد و توسعه - نمایش محتوای صدا

 

 


  برنامه يزد و توسعه روزهاي شنبه هر هفته از ساعت 20:35 تا 21:00 به مدت 25 دقيقه با ساختار كلامي پيامي و موضوع اقتصادي از صداي مركز يزد پخش مي شود .   توسعه استان در مسائل صنعتي - فرهنگي و علمي برنامه اي را شكل مي دهد كه يزد و توسعه نام مي گيرد . برنامه راديويي يزد و توسعه را صداي مركز يزد تهيه و توليد مي كند . صداي مركز يزد با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص حماسه سياسي و حماسه اقتصادي و همچنين به منظور ارتقائ سطح آگاهي شنوندگان در باره راههاي توسعه اقتصادي استان اين برنامه را توليد كرده است .   برنامه يزد و توسعه در بخشهاي مختلف به راهكارهاي توسعه اقتصادي - اجتماعي و فرهنگي - آگاهي بخشي نسبت به انعكاس دستاوردهاي انقلاب و اميد و اعتماد سازي جوانان ايراني مي پردازد.   صحبت در بخش هاي مختلف اقتصادي - گفتار - كارشناسي - چند خبر از توسعه استان - گفتگو با كارآفرين نمونه در صنايع مختلف و ...... از آيتم هاي اين برنامه است . اين برنامه به موضوعات مرتبط با توسعه استان در زمينه هاي مختلف مي پردازد . عوامل برنامه يزد و توسعه عبارتند از : تهيه كننده - نويسنده و گزارشگر : شيوا اسدي گوينده : محبوبه زارعيان  
يزد و توسعه

 

برنامه يزد و توسعه روزهاي شنبه هر هفته از ساعت 20:35 تا 21:00 به مدت 25 دقيقه با ساختار كلامي پيامي و موضوع اقتصادي از صداي مركز يزد پخش مي شود .


 

توسعه استان در مسائل صنعتي - فرهنگي و علمي برنامه اي را شكل مي دهد كه يزد و توسعه نام مي گيرد . برنامه راديويي يزد و توسعه را صداي مركز يزد تهيه و توليد مي كند . صداي مركز يزد با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص حماسه سياسي و حماسه اقتصادي و همچنين به منظور ارتقائ سطح آگاهي شنوندگان در باره راههاي توسعه اقتصادي استان اين برنامه را توليد كرده است .

 

برنامه يزد و توسعه در بخشهاي مختلف به راهكارهاي توسعه اقتصادي - اجتماعي و فرهنگي - آگاهي بخشي نسبت به انعكاس دستاوردهاي انقلاب و اميد و اعتماد سازي جوانان ايراني مي پردازد.

 

صحبت در بخش هاي مختلف اقتصادي - گفتار - كارشناسي - چند خبر از توسعه استان - گفتگو با كارآفرين نمونه در صنايع مختلف و ...... از آيتم هاي اين برنامه است . اين برنامه به موضوعات مرتبط با توسعه استان در زمينه هاي مختلف مي پردازد .


عوامل برنامه يزد و توسعه عبارتند از :

تهيه كننده - نويسنده و گزارشگر : شيوا اسدي

گوينده : محبوبه زارعيان