رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

يه عصر خوب يا خودموني - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه "يه عصر خوب يا خودموني " هر جمعه از ساعت 18 تا 19:30 به تهیه کنندگی خانمها مريم تقي زاده و نعيمه توكلي از رادیويزد پخش می شود.   رادیو يزد برنامه ای با عنوان يه عصر خودموني با ساختار پیامی – کلامی به منظور ایجاد نشاط و شادابی و جذب مخاطبان تدارک دیده که هر جمعه از ساعت 18 تا 19:30 به مدت 90 دقيقه از مرکز يزد پخش می شود . از جمله اهداف این برنامه ایجاد روحیه شاد در همه اقشار جامعه ، علی الخصوص در خانواده ها می باشد. در اين برنامه مخاطبان با مناطق ييلاقي و ديدني يزد آشنا مي شوند . با فرمانداران - بخشداران و مسئولان ارتباط برقرار مي شود . اطلاع رساني از وضعيت جاده ها و آب و هوا همچنين معرفي مناطق گردشگري - موسيقي هاي شاد - نمايش هاي كوتاه - طنز - لطيفه و كلي چيزهاي شاد و جذاب ديگر از آيتم هاي اين برنامه با هدف تفريحي سرگرمي اجتماعي است .   عوامل برنامه :   تهیه کنندگان: خانم تقي زاده و خانم توكلي   نویسندگان : خانم هوشمند    گویندگان : حسين درستكار و عليرضا سازگاري - خانم فرجي    گزارشگران : آ قاي طالبي پور و خانم فرجي    صدابردار: صدابرداران پخش    
يه عصر خوب يا خودموني


برنامه "يه عصر خوب يا خودموني " هر جمعه از ساعت 18 تا 19:30 به تهیه کنندگی خانمها مريم تقي زاده و نعيمه توكلي از رادیويزد پخش می شود.


 

رادیو يزد برنامه ای با عنوان يه عصر خودموني با ساختار پیامی – کلامی به منظور ایجاد نشاط و شادابی و جذب مخاطبان تدارک دیده که هر جمعه از ساعت 18 تا 19:30 به مدت 90 دقيقه از مرکز يزد پخش می شود . از جمله اهداف این برنامه ایجاد روحیه شاد در همه اقشار جامعه ، علی الخصوص در خانواده ها می باشد.


در اين برنامه مخاطبان با مناطق ييلاقي و ديدني يزد آشنا مي شوند . با فرمانداران - بخشداران و مسئولان ارتباط برقرار مي شود . اطلاع رساني از وضعيت جاده ها و آب و هوا همچنين معرفي مناطق گردشگري - موسيقي هاي شاد - نمايش هاي كوتاه - طنز - لطيفه و كلي چيزهاي شاد و جذاب ديگر از آيتم هاي اين برنامه با هدف تفريحي سرگرمي اجتماعي است .

 


عوامل برنامه :

 

تهیه کنندگان: خانم تقي زاده و خانم توكلي

 

نویسندگان : خانم هوشمند 

 

گویندگان : حسين درستكار و عليرضا سازگاري - خانم فرجي 

 

گزارشگران : آقاي طالبي پور و خانم فرجي 

 

صدابردار: صدابرداران پخش