حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷

پخش ۱۳هزار دقیقه برنامه از شبکه تابان در ایام نوروز - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما:


معارف نور، دیار یزدان، پزشک شما ویژه نوروز، آن روز‌ها و امروز روز توست با حضور رزمندگان یزدی، ویژه برنامه چهلمین سالروز قیام مردم یزد در روز دهم فروردین و ارتباط با شبکه‌های سراسری از دیگر برنامه‎‎‌های نوروز امسال اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما:

معاون سیمای مرکز یزد گفت: در مجموع بيش از ۱۳هزار دقيقه برنامه توليدی و تامينی ویژه ایام نوروز ۹۷ از شبکه تابان پخش خواهد شد.
  جبرئیل نجفی افزود : ویژه برنامه ‎‎های نوروزی شبکه تابان از ۲۶ اسفندماه تا ۱۵فروردین ماه ۹۷پخش خواهد شد و در مجموع شش هزار و ۵۰۰دقیقه برنامه تولیدی و به همین میزان برنامه تامینی و بازپخش از شبکه تابان پخش می شود.
وی  اشاره کرد: در ایام عید نوروز سریال خانه میراثی، تولید مرکز یزد که در قالب ۱۳قسمت ۴۵دقیقه ‎‎ای تهیه شده، پخش خواهد شد.
نجفی افزود: پخش ویژه برنامه تحویل سال نو در امامزاده سیدجعفر محمد(ع) یزد، برنامه صبحگاهی چتر شکوفه به مدت ۲ساعت از مناطق دیدنی یزد، برنامه های شبانه که در ۵شهرستان یزد تهیه شده و بهار نارنج از دیگر برنامه‎‎های نوروزی خواهد بود.
معاون سیمای مرکز یزد معارف نور، دیار یزدان، پزشک شما ویژه نوروز، آن روزها و امروز روز توست با حضور رزمندگان یزدی، ویژه برنامه چهلمین سالروز قیام مردم یزد در روز دهم فروردین و ارتباط با شبکه های سراسری از دیگر برنامه‎‎ های نوروز امسال است.
وی پخش مستندهای فاخر، برنامه کلاه قرمزی، خنده بازار و غیره را از دیگر برنامه های شبکه تابان برشمرد و گفت: در مجموع بيش از ۱۳هزار دقيقه برنامه توليدی و تامينی از شبکه تابان پخش خواهد شد.