رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

پرواز تا جبرئيل - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پرواز تا جبرئيل

Loading the player...

پرواز تا جبرئيل روزنه اي است به تماشاي تبسم هاي به سرچشمه خورشيد رسيدگان ، به تماشاي آناني كه در دانشگاه عشق و ايثار ، به تحصيل زخم پرداختند و به آموزش آفتاب پيشگي دل باختند .

... و حنجره اي است كه وصيت شهدا را فرياد مي زند كه مي خواستند فاصله مارا با نور كم كنند و با خويشتن زياد.

لزوم يادآوري ، خاطره شهدا و  وصيت نامه آنان از وظايف رسانه است . ايجاد انگيزه ملي ، همگرايي و همكاري عمومي در جهت افزايش امتداد و وحدت و امنيت ملي تشريح جايگاه حماسه آفريني ها بر روند پيروزي انقلاب و دفاع مقدس از اهداف توليد اين برنامه مي باشد .

پرواز تا جبرئيل برنامه اي كوتاه و صميمي كه هر شب به نور وجود شهيدي سيماي تابان را روشن مي كند و دل نوشته هاي او را به گوش دلها مي رساند . كلام شهدا محور اصلي برنامه است و بهره گيري از زمينه ها و جذابيتهاي بصري و گرافيكي و بيان اجمالي زندگينامه و بيوگرافي شهيد به غناي آن مي افزايد ، اين برنامه هر شب ساعت 21:05  ، به مدت 3:13 دقيقه و به صورت مستمر پخش مي شود و مروري بر وصيت نامه هاي شهداي استان دارد .

عوامل اين برنامه عبارتند از:

تهيه كننده : علي محمدخادمي

تدوين : انباري

نريشن : سيد عباس امام

 

گالري تصاوير:


 

 نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1