برنامه پیدای پنهان،که به پاسخ گویی به شبهات، درباره حضرت مهدی (عج) می پردازد روزهای جمعه رأس ساعت 07:30 به مدت 30 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود.

برنامه پیدای پنهان،که به پاسخ گویی به شبهات، درباره حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف می پردازد روزهای جمعه رأس ساعت 07:30 به مدت 30 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود.

رسانه ها در پاسخگویی به شبهات و معرفی صحیح معارف دینی نقش بسیار مهمی برعهده دارند به گونه ای که در این میان، برتری تلویزیون و رادیو در مقابل دیگر وسایل ارتباطی قابل انکار نيست. در روایتی نبی مکرم اسلام (ص) می فرمایند: «هر کس بمیرد در حالی که امام زمان خودش را نشناخته باشد، به مرگ جاهلیت مرده است.»

در خصوص زندگانی امام زمان (عج) و مقوله «مهدویت» برخی از سؤالات و شبهات مطرح می شود که فراگیر و همگانی است، چه از سوی معتقدان و چه منکران.بنابراین لازم است که رسانه ملی و به نوبه خود رادیو، به نحو شایسته به این موضوع مهم بپردازد.

برنامه پیدای پنهان با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی درباره امام زمان (عج)  و با بهره گیری از اساتید و کارشناسان آگاه و زبده، سعی دارد به شبهات درباره امام نیز پاسخ دهد.در یک بخش از برنامه، "سایت های مهدویت" که دارای محتوا و مطالب مفید و مؤثر هستند معرفی می شود."کارشناس" برنامه نیز به سوالات مطرح شده از سوی مخاطبان پاسخ می گوید."واگویه های مردمی" بخش دیگر برنامه است که کلام مردم درباره حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف را پخش می کند.در ادامه یکی از شاعران استان، شعری درباره حضرت ولیعصر(عج) می خواند.

در فواصل برنامه از موسیقی با کلام و بی کلام متناسب با موضوع برنامه نیز استفاده می شود.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهيه كننده : مریم تقی زاده

گوينده :  فاطمه زارع

نويسنده : ندا هوشمند

گزارشگر :  فرشته گلستانی

صدابردار : علی دهقانی زاده

تاریخ تولید: 1394