رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

پيك سلامت - نمایش محتوای صدا

 

 


بهبود آمادگی جسمانی در سطح جامعه به عنوان یک اولویت در برنامه های ملی بسیاری از کشورهای پیشرفته قرار گرفته است. امــــروزه پــیــشــــرفــــت عــلـــوم و فــنـــاوری هـــا ســبـــب می گرددتا انسانها با اتكاء به تكنولوژی نوین، رفتارهای جدیدی را كسب نمایند. هر گونه تغییر جدید می تواند اثرات متفاوتی را در كلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی ، اقتصادی و … انسان به وجود آورد.اما از میان این عوامل آنهایی كه در سلامتی انسان تاثیرگذار هستند از نقش ویژه ای برخوردارند. برنامه پيك سلامت روزهاي شنبه - دوشنبه و چهار شنبه هر هفته ساعت 10 تا 11 صبح روي آنتن صداي مركز يزد مي رود . در اين برنامه با دعوت از پزشكان مجرب و مطرح يزد ، به آشنايي مخاطبان با بيماريهاي شايع - روشهاي پيشگيري علايم بروز افراد در معرض خطر و شيوه هاي كنترل و كاهش شيوع بيماري پرداخته مي شود . بخشهايي چون هشدار سلامت ، اطلاعات دارويي كه ارتباط با يكي از اطبائ يزد است ، خبر سلامت ، درمان در شهرستان ، يك نكته و مسابقه ( شنونده بايد در مورد سؤال مسابقه تحقيق كند و راههاي پيشگيري از آن بيماري را براي شنوندگان بيان كند)در اين برنامه گنجانده شده تا در تحقق سلامت مردمان فهيم يزد و افزايش آن سهيم باشد . پيك سلامت با ساختار پيامي و به صورت زنده با موضوع خاص بهداشت و سلامت از صداي مركز يزد پخش مي شود . عوامل برنامه : تهيه كننده  برنامه : آرزو تقديسي گوينده و نويسنده : ناهيد فرجي صدابرداران : صدابرداران پخش اين عوامل پيك سلامت را روانه خانه هاي شما شهروندان محترم يزدي مي كنند و همواره سفارش مي كنند پيك سلامت را به همه كساني كه به سلامت آنها علاقمنديد معرفي كنيد .
Loading the player...
پيك سلامت

بهبود آمادگی جسمانی در سطح جامعه به عنوان یک اولویت در برنامه های ملی بسیاری از کشورهای پیشرفته قرار گرفته است. امــــروزه پــیــشــــرفــــت عــلـــوم و فــنـــاوری هـــا ســبـــب می گرددتا انسانها با اتكاء به تكنولوژی نوین، رفتارهای جدیدی را كسب نمایند. هر گونه تغییر جدید می تواند اثرات متفاوتی را در كلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی ، اقتصادی و … انسان به وجود آورد.اما از میان این عوامل آنهایی كه در سلامتی انسان تاثیرگذار هستند از نقش ویژه ای برخوردارند.


برنامه پيك سلامت روزهاي شنبه - دوشنبه و چهار شنبه هر هفته ساعت 10 تا 11 صبح روي آنتن صداي مركز يزد مي رود .

در اين برنامه با دعوت از پزشكان مجرب و مطرح يزد ، به آشنايي مخاطبان با بيماريهاي شايع - روشهاي پيشگيري علايم بروز افراد در معرض خطر و شيوه هاي كنترل و كاهش شيوع بيماري پرداخته مي شود .

بخشهايي چون هشدار سلامت ، اطلاعات دارويي كه ارتباط با يكي از اطبائ يزد است ، خبر سلامت ، درمان در شهرستان ، يك نكته و مسابقه ( شنونده بايد در مورد سؤال مسابقه تحقيق كند و راههاي پيشگيري از آن بيماري را براي شنوندگان بيان كند)در اين برنامه گنجانده شده تا در تحقق سلامت مردمان فهيم يزد و افزايش آن سهيم باشد .

پيك سلامت با ساختار پيامي و به صورت زنده با موضوع خاص بهداشت و سلامت از صداي مركز يزد پخش مي شود .

عوامل برنامه :

تهيه كننده  برنامه : آرزو تقديسي

گوينده و نويسنده: ناهيد فرجي

صدابرداران : صدابرداران پخش

اين عوامل پيك سلامت را روانه خانه هاي شما شهروندان محترم يزدي مي كنند و همواره سفارش مي كنند پيك سلامت را به همه كساني كه به سلامت آنها علاقمنديد معرفي كنيد .