رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

پيك سلامت - نمایش محتوای صدا

 

 


  برنامه پيك سلامت روزهاي شنبه - دوشنبه و چهار شنبه هر هفته ساعت 10 تا 11 صبح روي آنتن صداي مركز يزد مي رود . اين برنامه با ساختار پيامي و به صورت زنده با موضوع خاص بهداشت و سلامت از صداي مركز يزد پخش مي شود .   بهبود آمادگی جسمانی در سطح جامعه به عنوان یک اولویت در برنامه های ملی بسیاری از کشورهای پیشرفته قرار گرفته است . امــــروزه پــیــشــــرفــــت عــلـــوم و فــنـــاوری هـــا ســبـــب می گردد تا انسانها با اتكاء به تكنولوژی نوین ، رفتارهای جدیدی را كسب نمایند.   هر گونه تغییر جدید می تواند اثرات متفاوتی را در كلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی ، اقتصادی و … انسان به وجود آورد . اما از میان این عوامل آنهایی كه در سلامتی انسان تاثیرگذار هستند از نقش ویژه ای برخوردارند. در اين برنامه با دعوت از پزشكان مجرب و مطرح يزد ، به آشنايي مخاطبان با بيماريهاي شايع - روشهاي پيشگيري علايم بروز افراد در معرض خطر و شيوه هاي كنترل و كاهش شيوع بيماري پرداخته مي شود . بخشهايي چون هشدار سلامت ، اطلاعات دارويي كه ارتباط با يكي از اطبائ يزد است ، خبر سلامت ، درمان در شهرستان ، يك نكته و مسابقه ( شنونده بايد در مورد سؤال مسابقه تحقيق كند و راههاي پيشگيري از آن بيماري را براي شنوندگان بيان كند ) در اين برنامه گنجانده شده تا در تحقق سلامت مردمان فهيم يزد و افزايش آن سهيم باشد . عوامل برنامه : تهيه كننده  برنامه : آرزو تقديسي گوينده و نويسنده : ناهيد فرجي صدابرداران : صدابرداران پخش ا ين عوامل پيك سلامت را روانه خانه هاي شما شهروندان محترم يزدي مي كنند و همواره سفارش مي كنند پيك سلامت را به همه كساني كه به سلامت آنها علاقمنديد معرفي كنيد .    
پيك سلامت


 

برنامه پيك سلامت روزهاي شنبه - دوشنبه و چهار شنبه هر هفته ساعت 10 تا 11 صبح روي آنتن صداي مركز يزد مي رود . اين برنامه با ساختار پيامي و به صورت زنده با موضوع خاص بهداشت و سلامت از صداي مركز يزد پخش مي شود .


 

بهبود آمادگی جسمانی در سطح جامعه به عنوان یک اولویت در برنامه های ملی بسیاری از کشورهای پیشرفته قرار گرفته است . امــــروزه پــیــشــــرفــــت عــلـــوم و فــنـــاوری هـــا ســبـــب می گردد تا انسانها با اتكاء به تكنولوژی نوین ، رفتارهای جدیدی را كسب نمایند.

 

هر گونه تغییر جدید می تواند اثرات متفاوتی را در كلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی ، اقتصادی و … انسان به وجود آورد . اما از میان این عوامل آنهایی كه در سلامتی انسان تاثیرگذار هستند از نقش ویژه ای برخوردارند.


در اين برنامه با دعوت از پزشكان مجرب و مطرح يزد ، به آشنايي مخاطبان با بيماريهاي شايع - روشهاي پيشگيري علايم بروز افراد در معرض خطر و شيوه هاي كنترل و كاهش شيوع بيماري پرداخته مي شود .


بخشهايي چون هشدار سلامت ، اطلاعات دارويي كه ارتباط با يكي از اطبائ يزد است ، خبر سلامت ، درمان در شهرستان ، يك نكته و مسابقه ( شنونده بايد در مورد سؤال مسابقه تحقيق كند و راههاي پيشگيري از آن بيماري را براي شنوندگان بيان كند ) در اين برنامه گنجانده شده تا در تحقق سلامت مردمان فهيم يزد و افزايش آن سهيم باشد .


عوامل برنامه :

تهيه كننده  برنامه : آرزو تقديسي

گوينده و نويسنده: ناهيد فرجي

صدابرداران : صدابرداران پخش

اين عوامل پيك سلامت را روانه خانه هاي شما شهروندان محترم يزدي مي كنند و همواره سفارش مي كنند پيك سلامت را به همه كساني كه به سلامت آنها علاقمنديد معرفي كنيد .