رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

پیام استاندار یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان:


استاندار یزد زاد روز دوازدهمین ستاره درخشان آسمان امامت و ولایت، حضرت مهدی موعود را به همه پویندگان استوار مسیر "هدایت" و جویندگان راستین "مهدی"، در سراسر دنیا تبریک گفت

به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان:

سید  محمد میر محمدی  استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان پیامی صادرکرد

متن پیام استاندار یزد به این شرح است  به نام خداوند جان و خرد »

(( اراده ما بر این است که بر مستضعفان روی زمین منت بگذاریم و آنها را پیشوایان و وارثین زمین قرار دهیم، و حکومت آنها را در زمین پابرجا بسازیم)) (آیه 5 تا 6 سوره قصص)

در روایات معتبری آمده است: زمانی خواهد رسید که مهدی موعود، به پشتوانه آیین ناب محمدی(ص) و مستظهر به خانه خدا، این آیه و گفتار شریف از قرآن را به مردم یادآور می شود و از آنجا حرکتی نو خاسته می شود.

از نام و کلام و مرام ذکر شده از مهدی که درود خدا و همه نیکان و صالحان بر او فزاینده باد، پیداست که او بنده هدایت یافته خدا و خلیفه راه یافته الهی بر "صراط مستقیم" ی است که همه مسلمانان، دست کم، ده مرتبه در فرایض یومیه خود از خدای خود، هدایت یافتن بر این "صراط" و راه رستگاری را می طلبند.

همه مردم و خلق خدا، راه مستقیم و نیکو را به فراخوردانش و بینش خود و درحد وسع اندیشه اشان، تشخیص داده و می دهند. و سره را از ناسره باز می شناسند. اما تنها کسانی، مسافر مسیر هدایت خواهند شد که گام عمل بر این راه نهاده و در این طی طریق، مظاهر فریبنده ی پیرامون این جاده، آنها را از ادامه راه باز نداشته و یا خدای ناکرده، نلغزاند.

آنگاه است که همسفر "مهدی" شده و خود نیز هدایت خواهند یافت.

اینجانب، فرا رسیدن زاد روز دوازدهمین ستاره درخشان آسمان امامت و ولایت، حضرت مهدی موعود را به همه پویندگان استوار مسیر "هدایت" و جویندگان راستین "مهدی"، در سراسر دنیا و به همه انسانهایی که این "امل" و آرزوی زندگی کردن در عصر حکومت "مصلح" و اصلاح گر بزرگ را با "عمل" و کردار "صالح"خویش به انتظار نشسته اند، به ویژه مردم با ایمان و خداجوی استان دارالعباده یزد، شادباش و خجسته باد می گویم.

امید که پروردگار زنده و قیوم، چشم دل منتظران آرزومند را انقدر وسعت نظر بدهد که آن امام حاضر و شاهد و قائم را ببینند و بشناسند و درک کنند و صرفا به انتظار ننشینند و با او بایستند و در مسیر او که همانا مسیر هدایت الهی است، گام بردارند و سعادتمند شوند. ان شاالله