جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

پیام یزد - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه پیام یزد، برنامه ویژه رساندن اطلاعات مورد نیازی است كه در جامـعه امروزی ما اهمیت بسیار دارد و پیامد آن آگاهی هر چه بیشتر مردم است.این برنامه روزهای پنج شنبه در دو بخش صبحگاهی رأس ساعت 10:30 و عصرگاهی رأس ساعت 17:30 به مدت 150 دقیقه از صدای مرکز یزد پخش مي شود.
Loading the player...

برنامه پیام یزد، برنامه ویژه رساندن اطلاعات مورد نیازی است كه در جامـعه امروزی ما اهمیت بسیار دارد و پیامد آن آگاهی هر چه بیشتر مردم است.این برنامه روزهای پنج شنبه در دو بخش صبحگاهی رأس ساعت 10:30 و عصرگاهی رأس ساعت 17:30 به مدت 150  دقیقه از صدای مرکز یزد پخش مي شود.

در اطلاع رساني، رسانه ها اعم از ديداري ، شنيداري و نوشتاري نقش مهمي را ايفا مي كنند.امروزه عمده ترین نقشی که وسایل ارتباط جمعی و رسانه های جمعی برعهده دارند عبارت است از فرهنگ سازی آموزش، اطلاع رسانی و ایجاد مشارکت اجتماعی.

مهم ترین نقش و کارکرد رسانه های جمعی، پی جویی و گردآوری اطلاعات درمورد حوادث و رویدادهای ملی و فراملی و انتقال آن ها به عموم مردم بدون در نظر گرفتن سلسله مراتب گروهی است.

انتقال سریع، بی طرفانه و آگاهی بخش اخبار و وقایع دنیای ما، اصلی ترین رسالت رسانه های جمعی از جمله رادیو و تلویزیون به شمار می رود.از سوی دیگر برای پاسخ گویی به نیازهای تفریحی افراد انسانی، رسانه های معاصر وظایف گوناگونی برعهده دارند. در دنیای کنونی به سبب فشار کار روزانه و شرایط دشوار زندگی ماشینی، انسان ها بیش از هر زمان به استراحت نیاز دارند و اگر برنامه های مناسبی وجود نداشته باشند که اوقات فراغت آن ها را پر کند و خستگی ها و اضطراب ها و دلهره های آن ها را تسکین دهد، خیلی زودتر از حد معمول فرسوده و از کار افتاده خواهند شد.

رادیو یزد نیز برای تحقق این رسالت و فراهم آوردن اوقاتی آرامش بخش و مفرح همراه با اطلاع رسانی، برنامه پیام یزد را تهیه کرده است.

پیام یزد می کوشد تا آخرین اخبار و اطلاعات ترافیکی ، هواشناسی ، تحولات بازار بورس و نیز رویدادهای  خبری استان را به سمع شنوندگان برساند.بهره مندی از نظرات متخصصان در زمینه های مختلفی همچون پزشکی ، تغذیه ، جهانگردی و ...باعث افزایش سطح اطلاع رسانی برنامه و رضایت مندی شنوندگان شده و پخش موسیقی های متنوع فضایی نشاط بخش را ایجاد کرده است.

تاریخ تولید: 1394

تهيه كننده : محمد جلال اقتصادی

گوينده :  مهدیه شریفی

نويسنده : مهدیه شریفی

صدابردار : اسماعیل ابراهیمی