جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

پیام یزد - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه پیام یزد، برنامه ویژه رساندن اطلاعات مورد نیازی است كه در جامـعه امروزی ما اهمیت بسیار دارد و پیامد آن آگاهی هر چه بیشتر مردم است.این برنامه روزهای پنج شنبه رأس ساعت 18:00 به مدت 120 دقیقه از رادیو یزد پخش مي شود.

تهيه كننده : محمد جلال اقتصادی

گوينده :  ظهیرالدین فاریابی

نويسنده : مهدیه حسین مرشدی

صدابردار : جمال فلاح

برنامه پیام یزد، برنامه ویژه رساندن اطلاعات مورد نیازی است كه در جامـعه امروزی ما اهمیت بسیار دارد و پیامد آن آگاهی هر چه بیشتر مردم است.این برنامه روزهای پنج شنبه  رأس ساعت 18:00 به مدت 120 دقیقه از رادیو یزد پخش مي شود.

مهم ترین نقش و کارکرد رسانه های جمعی، پی جویی و گردآوری اطلاعات درمورد حوادث و رویدادهای ملی و فراملی و انتقال آن ها به عموم مردم بدون در نظر گرفتن سلسله مراتب گروهی است.

انتقال سریع، بی طرفانه و آگاهی بخش اخبار و وقایع دنیای ما، اصلی ترین رسالت رسانه های جمعی از جمله رادیو و تلویزیون به شمار می رود.از سوی دیگر برای پاسخ گویی به نیازهای تفریحی افراد انسانی، رسانه های معاصر وظایف گوناگونی برعهده دارند. در دنیای کنونی به سبب فشار کار روزانه و شرایط دشوار زندگی ماشینی، انسان ها بیش از هر زمان به استراحت نیاز دارند و اگر برنامه های مناسبی وجود نداشته باشند که اوقات فراغت آن ها را پر کند و خستگی ها و اضطراب ها و دلهره های آن ها را تسکین دهد، خیلی زودتر از حد معمول فرسوده و از کار افتاده خواهند شد.

رادیو یزد نیز برای تحقق این رسالت و فراهم آوردن اوقاتی آرامش بخش و مفرح همراه با اطلاع رسانی، برنامه پیام یزد را تهیه کرده است.

پیام یزد می کوشد تا آخرین اخبار و اطلاعات ترافیکی ، هواشناسی ، تحولات بازار بورس و نیز رویدادهای  خبری استان را به سمع شنوندگان برساند.بهره مندی از نظرات متخصصان در زمینه های مختلفی همچون پزشکی ، تغذیه ، جهانگردی و ...باعث افزایش سطح اطلاع رسانی برنامه و رضایت مندی شنوندگان شده و پخش موسیقی های متنوع فضایی نشاط بخش را ایجاد کرده است.

سال تولید: 1395