جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

پیام یزد - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه پیام یزد، به اطلاع رسانی درباره موضوعات مختلف مورد نیاز جامـعه امروزی که از اهمیت زیادی برخوردار است، می پردازد که پیامد این اطلاع رسانی، آگاهی هر چه بیشتر مخاطبان برنامه است . این برنامه روزهای پنج شنبه رأس ساعت 18:35 به مدت 140 دقیقه از رادیو یزد پخش مي شود .

تهيه كننده : محمد جلال اقتصادی

گوينده :  ظهیرالدین فاریابی

نويسنده : مهدیه حسین مرشدی

صدابردار : محمد حکیمی

برنامه پیام یزد، به اطلاع رسانی درباره موضوعات مختلف مورد نیاز جامـعه امروزی که از اهمیت زیادی برخوردار است، می پردازد که پیامد این اطلاع رسانی، آگاهی هر چه بیشتر مخاطبان برنامه است . این برنامه روزهای پنج شنبه  رأس ساعت 18:35 به مدت 140 دقیقه از رادیو یزد پخش مي شود .

مهم ترین نقش و کارکرد رسانه های جمعی، پی جویی و گردآوری اطلاعات درمورد حوادث و رویدادهای ملی و فراملی و انتقال آن ها به عموم مردم بدون در نظر گرفتن سلسله مراتب گروهی است.

انتقال سریع، بی طرفانه و آگاهی بخش اخبار و وقایع دنیای ما، اصلی ترین رسالت رسانه های جمعی از جمله رادیو و تلویزیون به شمار می رود.از سوی دیگر برای پاسخ گویی به نیازهای تفریحی افراد انسانی، رسانه های معاصر وظایف گوناگونی برعهده دارند. در دنیای کنونی به سبب فشار کار روزانه و شرایط دشوار زندگی ماشینی، انسان ها بیش از هر زمان به استراحت نیاز دارند و اگر برنامه های مناسبی وجود نداشته باشند که اوقات فراغت آن ها را پر کند و خستگی ها و اضطراب ها و دلهره های آن ها را تسکین دهد، خیلی زودتر از حد معمول فرسوده و از کار افتاده خواهند شد.

رادیو یزد نیز برای تحقق این رسالت و فراهم آوردن اوقاتی آرامش بخش و مفرح همراه با اطلاع رسانی، برنامه پیام یزد را تهیه کرده است.

پیام یزد می کوشد تا آخرین اخبار و اطلاعات ترافیکی ، هواشناسی ، تحولات بازار بورس و نیز رویدادهای  خبری استان را به سمع شنوندگان برساند.بهره مندی از نظرات متخصصان در زمینه های مختلفی همچون پزشکی ، تغذیه ، جهانگردی و ...باعث افزایش سطح اطلاع رسانی برنامه و رضایت مندی شنوندگان شده و پخش موسیقی های متنوع فضایی نشاط بخش را ایجاد کرده است.

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
درخواست داریم در برنامه های رادیویی از مشکلات بیمه... امين ۱۳۹۶/۰۷/۳ ۱۱:۲۸

امين
درخواست داریم در برنامه های رادیویی از مشکلات بیمه سلامت گزارش تهیه کنید و مسئولین پاسخگو باشند. این بیمه اصلا برای مردم مثمر ثمر نیست.
مدیر سایت: با تشکر از نظر شما.انشالله و قطعا تلاش همکاران در این راستا خواهد بود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۳ ۱۱:۲۸