رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

پیدای پنهان - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه پیدای پنهان،که به پاسخ گویی به شبهات، درباره حضرت مهدی (عج) می پردازد روزهای پنج شنبه رأس ساعت 20:30 به مدت 25 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود.
Loading the player...

برنامه پیدای پنهان،که به پاسخ گویی به شبهات، درباره حضرت مهدی (عج) می پردازد روزهای پنج شنبه رأس ساعت 20:30 به مدت 25 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود.

رسانه ها در پاسخگویی به شبهات و معرفی صحیح معارف دینی نقش بسیار مهمی برعهده دارند به گونه ای که در این میان، برتری تلویزیون و رادیو در مقابل دیگر وسایل ارتباطی قابل انکار نيست. در روایتی نبی مکرم اسلام (ص) می فرمایند: «هر کس بمیرد در حالی که امام زمان خودش را نشناخته باشد، به مرگ جاهلیت مرده است.»

در خصوص زندگانی امام زمان (عج) و مقوله «مهدویت» برخی از سؤالات و شبهات مطرح می شود که فراگیر و همگانی است، چه از سوی معتقدان و چه منکران.بنابراین لازم است که رسانه ملی و به نوبه خود رادیو، به نحو شایسته به این موضوع مهم بپردازد.

برنامه پیدای پنهان با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی درباره امام زمان (عج)  و با بهره گیری از اساتید و کارشناسان آگاه و زبده، سعی دارد به شبهات درباره امام نیز پاسخ دهد.

پیدای پنهان را با بخش های زیر دنبال کنید :

قلم انتظار : کتاب با موضوع مهدویت، امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف)، انتظار و موضوعات مرتبط دیگر معرفی می شود .

از سبوی انتظار : واگویه ها و دلنوشته های مردم درباره امام زمان(عج الله تعالی فرجه الشریف) در قالب تلفن و پیامک است.

کارشناسی : یک کارشناس مذهبی مباحث مربوط به ولیعصر(عج)، مشخصات و وظایف منتظران و ... را مطرح می کند و به سوالات مطرح شده از سوی مخاطبان پاسخ می دهد.

معرفی سایت : "سایت های مهدویت" که دارای محتوا و مطالب مفید و مؤثر هستند معرفی می شود .

ترانه، همخوانی های مرتبط با موضوع برنامه و قطعه هایی از سخنان بزرگان در فواصل برنامه پخش می شود.

تاریخ تولید: 1395

تهيه كننده : راضیه دهقانی زاده

گوينده :  سعید طالبی پور

نويسنده : راضیه دهقانی زاده

صدابردار : علی دهقانی زاده