رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

چتر شکوفه (ویژه صبحهای نوروز) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

چتر شکوفه (ویژه صبحهای نوروز)

تهیه کننده و مجری : عباس گلرسان

کارگردان :محمدزمانی                                         

تصویربردار : تصویر برداران پخش

صدابردار : صدابرداران پخش

برنامه چترشکوفه برنامه ايست تركيبي ويژه تعطيلات عيد نوروز يزد كه شبكه تابان به منظور ارتباط گسترده با ميهمانان نوروزي و اطلاع رساني در زمينه هاي مختلف به اين عزيزان در ايام نوروز ، اقدام به طراحي برنامه ويژه صبح تحت عنوان چتر شکوفه كرده است .

اين برنامه هر روز ضمن معرفي اماكن ديدني و تاريخي شهرستانهای استان ، ساير جاذبه هاي این مناطق را در زمينه هاي مختلف مورد پردازش قرار مي دهد . معرفي سوغات و صنایع دستی ، معرفي هنرمندان ، فرهيختگان و مشاهير، گزارش از برخی مشاغلی که ایام نوروز در حال خدمت رسانی هستند ، گزارش و مصاحبه با مسافران نوروزی در اماکن تاریخی ، موسیقی محلی ، اجرای زنده سرود توسط خوانندگان یزدی ،ارتباط با بینندگان از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی  از جمله ساير آيتمهاي برنامه است .

فراهم آوردن لحظاتي شاد و ديدني براي مخاطبين شبكه استاني و بخصوص ميهمانان نوروزي در زمره اهداف اين برنامه مي باشد.

تولید سیمای شبکه تابان برنامه چتر شکوفه را هر روز در ایام نوروز از ساعت 9 الی 11 صبح برای بینندگان به روی آنتن می برد و سعی می کند لحظاتی شاد و دلپذیری را برای مخاطبان خود رقم زند.

سال تولید: 1397


نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1