رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

کارگاه آموزشی مدیریت بحران ویژه مدیران ادارات استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دبیر اجرایی دوره آموزشی غدیر۳:


مدیران ادارات شهرستان های استان یزد در این کارگاه با آموزش های لازم در زمینه مدیریت بحران آشنا می شوند.

دبیر اجرایی دوره آموزشی غدیر۳:

دبیر اجرایی دوره آموزشی غدیر ۳ گفت: در نشست هماهنگی و برنامه ریزی همایش غدیر ۲ با بیان اینکه این همایش به مدت دو روز در بافق برگزار می شود افزود: مدیریت بحران و استفاده از امکانات بالقوه و بالفعل در سطح کلان ، استان و شهرستان یکی از موارد مهم زمان بحران است.

احمد آخوندی با اشاره به دستور رئیس جمهور در رابطه با آموزش مدیران ارشد،میانی و پایه خاطرنشان کرد:بعد از حادثه پلاسکو و معدن گرگان با دستور رئیس جمهور آموزش،  هماهنگی و تمرین ستادها بحران در دستور کار قرار گرفت.

وی همچنین افزود: استانداران کشور در وهله اول آموزش های لازم را فرا گرفتند و در مرحله دوم نیز تمامی مدیران کل بحران استانها در سال گذشته طی سه روز در مشهد مقدس موارد ضروری زمان بحران را آموزش دیدند.

دبیر اجرایی دوره آموزشی غدیر ۳ همچنین با بیان اینکه پیش بینی مرحله چهارم در سطح استان است خاطرنشان  کرد: مدیران ادارات شهرستان های استان در قالب یک تیم با آموزش های لازم آشنا می شوند.

وی هدف از برگزاری کارگاه دو روزه در بافق را تمرین ستاد بحران استان دانست وافزود: همه در قالب یک تیم و به عنوان عضوی از شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان به فرماندهی فرماندار فعالیت خواهند کرد.