جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری ابوالقاسم وافی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری ابوالقاسم وافی

Loading the player...

خبرگان به معنای جمعی از کارشناسان ارشد از نظر علم، تقوا، فقاهت، اجتهاد و بینش سیاسی است که مجتهدشناس و رهبرشناس هستند. تولید سیمای شبکه تابان در آستانه پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ، برنامه تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی  را جهت آگاهی بخشی مخاطبان برای انتخاب فرد اصلح به روی آنتن می برد . 

انتخابات از ارکان مهم و پايدار در شکل گيري ساختار هاي سياسي جوامع مختلف مي باشد. در نظام جمهوري اسلامي ايران نيز که مبتني بر نظريه مردم سالاري ديني است، راه هاي حضور اثر گذار مردم در تشکيل تمامي نهادهاي قدرت به صورت مستقيم و غير مستقيم پيش بيني شده است. توجه به جايگاه رسانه ها در تحقق مشارکت سياسي به صورت عام و کارکرد رسانه در نظام جمهوري اسلامي به صورت خاص، اهميت مضاعف و تعيين کننده رسانه ها در انتخابات مختلف را آشکار مي سازد.
مردم سالاری دینی با حرف ایجاد نمی شود بلکه نیازمند شرکت و حضور و اراده ملت و ارتباط  فکری ، عقلانی و عاطفی مردم  با تحولات کشور است و تحقق این مسئله جز با انتخابات صحیح ، همگانی و مشارکت وسیع مردم ممکن نیست .
انتخابات سرمایه گذاری عظیم و سپرده گذاری ملت برای اداره صحیح کشور و دستیابی به آینده ای روشن است ، و هر رأیی که به صندوق ریخته می شود اهمیت دارد وبه این سرمایه گذاری ملی می افزاید .

دراین برنامه به بیان عملکرد آقای ابوالقاسم وافی  می پردازد. برنامه تبلیغات کاندیدای مجلس خبرگان رهبری روزهای  شنبه و یکشنبه در ساعت 17 به روی آنتن می رود. 

سال تولید: 1394

تهیه کننده : علی محمد خادمی 

کارگردان : محسن غلامزاده

دستیار تهیه : عباس برزگر

صدابردار : سعید نیکو کار 

تصویر بردار : فرهاد چراغی - محمد دهقانی - هاشم پور حسینی - علیرضا دهقان - محمد رضا کشفی

دستیار صدا  و تصویر : رضا حمید نژاد

تدوین : حمیده قنبران

گرافیک : سعید دهقان منشادی 

 نمایش نظرسنجی

اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا و پخش برنامه های آگاهی سازی مخاطب را از برنامه های صداوسیمای مرکز یزد چگونه ارزیابی می کنید؟
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
0% 0 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیارضعیف

کل آرا: 0