رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری سید محمود رضا محصل همدانی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری سید محمود رضا محصل همدانی

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی  پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را جهت آگاهی بخشی مخاطبان برای انتخاب فرد اصلح به روی آنتن می برد . این برنامه به بیان عملکرد آقای سید محمود رضا محصل همدانی  می پردازد.

اهمیت انتخابات به اندازه اهمیت دموکراسی و آزادی در یک کشور است و انتخابات نمادی از اداره کشور توسط مردم و یا به تعبیری مردم سالاری دینی است. انتخابات در جمهوری اسلامی ریشه ای اصیل و نماد واقعی دموکراسی و مردم سالاری در ایران است.

انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی با همکاری و حضور مردم در صحنه های مختلف شکل گرفت انقلابی است که امور اجرایی را مستقیم یا با واسطه به دست کسانی می سپارد که توسط خود مردم انتخاب شده اند. حضور گسترده مردم در انتخابات باعث تقویت نظام، نابودی دشمن و یاس و ناامیدی فتنه گرانی که قصد بهم زدن انقلاب را دارند خواهد شد.

رسانه های جمعی در رونق بخشیدن به انتخابات نقش بسزایی دارند . رسانه ها می توانند آراء و نیازهای واقعی مردم را دسته بندی کرده و منعکس نمایند تا هم مسئولین از خواست عموم مطلع شده و سیاستهای کشور را برآن اساس تنظیم و اجرا نمایند و هم مردم یقین کنند که آراء آنها به درستی به مسئولین منتقل شده است و از جهتی دیگر رسانه ها می توانند چهره های مردمی و مومن را به مردم معرفی کنند و همچنین عملکرد مسئولین را نقد منصفانه نمایند تا مردم در انتخابشان واقع بین بود و اسیر تبلیغات کاذب نشوند در این میان انتقال اطلاعات اگر به درستی انجام نشود نتیجه سوء خواهد داشت .

برنامه تبلیغات کاندیدای مجلس خبرگان رهبری روزهای  شنبه و یکشنبه در ساعت 17 به روی آنتن می رود. 

 

سال تولید: 1394

تهیه کننده : علی محمد خادمی 

کارگردان : محسن غلامزاده

دستیار تهیه : عباس برزگر

صدابردار : سعید نیکو کار 

تصویر بردار : فرهاد چراغی - محمد دهقانی - هاشم پور حسینی - علیرضا دهقان - محمد رضا کشفی

دستیار صدا  و تصویر : رضا حمید نژاد

تدوین : حمیده قنبران

گرافیک : سعید دهقان منشادی 

 نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1